Capcom zapowiedział "Mega Man 11"

Capcom / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Capcom+zapowiedzia%C5%82+%22Mega+Man+11%22-126077
Rok temu zadebiutował sfinansowany na Kickstarterze duchowy spadkobierca "Mega Mana", "Mighty No. 9". Choć za produkcją stał sam Keiji Inafune, legendarny twórca serii "Mega Man". Gra okazała się być jednak średniakiem i jedne co mogli zrobić fani niebieskiego bohatera, to na nowo przechodzić stare odsłony. Trzymamy kciuki, aby zmieniło się to jesienią przyszłego roku, kiedy to do sprzedaży trafi zapowiedziany właśnie "Mega Man 11". Fakt, nie robi go Inafune, ale chyba gorzej od "Mighty No. 9" nie będzie, nie? Zobaczcie pierwszy zwiastun.O grze wiemy na tę chwilę niewiele: ukaże się w drugiej połowie 2018 roku na PC, Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4.

To jednak nie wszystkie zapowiedzi związane z "Mega Manem". Capcom ogłosił, że w przyszłym roku pojawi się kolekcja gier z serii "Mega Man X", czyli od "X" do "X8". Paczka ta trafi na PC, Switcha, Xboksa One i PS4 latem przyszłego roku.

Co więcej, wydane jakiś czas temu "Mega Man Legacy Collection 1" (od jedynki do szóstki) oraz "Mega Man Legacy Collection 2" (od siódemki do dziesiątki) trafią wiosną 2018 na Nintendo Switch. W ten sposób posiadacze PC, PS4, XONE i dodatkowo Switchów będą mogli na swoich konsolach zagrać w każdego "Mega Mana" (z głównego cyklu) jaki kiedykolwiek wyszedł.
Udostępnij: