Carell, Malkovich i Kudrow w "Siłach Kosmicznych"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Carell%2C+Malkovich+i+Kudrow+w+%22Si%C5%82ach+Kosmicznych%22-137253
Carell, Malkovich i Kudrow w "Siłach Kosmicznych"
Netflix prezentuje pierwsze kadry z serialu "Siły Kosmiczne", który trafi na platformę 29 maja. Zobaczymy w nim m.in. Steve'a Carella, Johna Malkovicha i Lisę Kudrow.


Generał Mark R. Naird (Steve Carell) - uznany pilot Sił Powietrznych USA, który marzy o kierowaniu lotnictwem, otrzymuje zadanie poprowadzenia nowo utworzonej szóstej formacji sił zbrojnych USA - Sił Kosmicznych. Sceptyczny, ale oddany swojej pracy Mark postanawia przeprowadzić się wraz z rodziną do odległej bazy w Kolorado. Wraz z zespołem naukowców oraz "Spacemanami" pracuje nad zadaniem otrzymanym od Białego Domu. Mają wspólnie jak najszybciej sprawić, że Amerykanie (ponownie) staną na Księżycu i całkowicie zdominują kosmos.

Współtwórcami "Sił Kosmicznych"Steve Carell oraz Greg Daniels ("Biuro"). Jest to komedia o pracy i ludziach odpowiedzialnych za stworzenie szóstego rodzaju amerykańskich sił zbrojnych zajmujących się działaniami kosmicznymi - stawka jest wysoka, ale ich ambicje jeszcze większe.

Do obsady dołącza Lisa Kudrow, która zagra Maggie Naird - ukochaną generała Marka R. Nairda. Maggie to oddana żona, która poświęcała swoje życie karierze męża przez dwie dekady. Jednak kiedy on podejmuje wyzwanie od Białego Domu, ona postanawia obrać zupełnie inną ścieżkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones