Cenega wyda w Polsce "Total War: Rome II"

Informacja nadesłana: Cenega Poland / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Cenega+wyda+w+Polsce+%22Total+War%3A+Rome+II%22-96747
Do tej pory wyłącznym dystrybutorem gry Segi w Polsce była firma cdp.pl, teraz jednak coś w tym temacie zaczęło się zmieniać. "Company of Heroes 2", tytuł który po upadku THQ przejęła Sega wyda w Polsce Cenega, tak samo sytuacja wyglądać będzie w przypadku "Total War: Rome II". Poniżej możecie zapoznać się z treścią oficjalnej informacji nadesłanej przez nowego dystrybutora.

Miejmy nadzieję, że zmiana ta wyjdzie polskim graczom na dobre, choć w przypadku tego "transferu" jest to raczej pewne.

"Total War: ROME II" trafia do planu wydawniczego firmy Cenega. Jedna z najbardziej oczekiwanych gier strategicznych, ukaże się 3 września 2013 roku. Gra zostanie wydana na komputery PC, w polskiej wersji językowej (napisy) z możliwością wyboru oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

Warto zaznaczyć że wszystkie zamówienia w przedsprzedaży premiowane będą specjalnym Pakietem Kultur Państw Greckich, który dodaje nowe, grywalne frakcje do gry: dyplomatyczne Ateny, przebiegły Epir oraz potężną Spartę.
W Polsce dostępna będzie również limitowana Edycja Kolekcjonerska ( wszystkie elementy edycji będą w języku angielskim, gra w języku polskim po instalacji na platformie Steam).

W Edycji Kolekcjonerskiej fani znajdą:

• Kopię gry "Total War: ROME II" – w numerowanym pudełku Steelbook
• Zestaw do gry w Tabulę - rzymski pierwowzór tryktraka
• Replikę rzymskich kości Tesserae - znalezione w wykopaliskach Herkulanum
• Grę karcianą -Total War Cards: PUNIC WARS
• Wydrukowaną na płótnie mapę kampanii
• W pełni działającą replikę Rzymskiego Onagera – do samodzielnego złożenia


Seria Total War, zdobywca wielu prestiżowych nagród, powraca do Rzymu w zupełnie nowej grze, wyznaczającej standardy gatunku strategii. Stwórz pierwsze w historii supermocarstwo i poprowadź do boju najpotężniejszą machinę wojenną starożytnego świata. Zdominuj wrogów, korzystając z narzędzi wojskowych, gospodarczych i politycznych. Twe panowanie spotka się z podziwem, ale i zazdrością... nawet wśród najbliższych sojuszników.
Udostępnij: