Chris Messina w ekranizacji "Ostrych przedmiotów"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Chris+Messina+w+ekranizacji+%22Ostrych+przedmiot%C3%B3w%22-122290
Chris Messina w ekranizacji "Ostrych przedmiotów"
źródło: Getty Images
autor: Pascal Le Segretain
Chris Messina ("Nie igraj z ogniem", "Vicky Cristina Barcelona") wystąpi u boku Amy Adams w 8-odcinkowym serialu HBO, "Sharp Objects".

GettyImages-631831180.jpg Getty Images © Pascal Le Segretain

To ekranizacja wydanej w 2006 roku debiutanckiej powieści Gillian Flynn pt. "Ostre przedmioty". Bohaterką książki jest reporterka Camille (Adams), która po załamaniu nerwowym i krótkim pobycie w szpitalu psychiatrycznym wraca w rodzinne strony, by zbadać sprawę morderstwa dwóch nastolatek.

Messina wcieli się w detektywa z Kansas City, Richarda Willisa, który przyjeżdża, by wspomóc małomiasteczkowego szeryfa w poszukiwaniu mordercy. Kiedy spotka Camille, granica między profesjonalnymi a prywatnymi relacjami zacznie się zacierać.

Scenariusz napisała Marti Noxon ("UnReal: Telewizja kłamie"), a za kamera stanie Jean-Marc Vallée ("Dzika droga").

***

Chcecie być na bieżąco z propozycjami HBO GO? Zapraszamy na specjalną stronę Filmwebu http://www.filmweb.pl/hbogo! Znajdziecie tu wszystkie najpopularniejsze filmy i seriale, które prezentowane są w usłudze HBO GO, jak również informacje o planowanych i już istniejących projektach HBO. Zobaczcie najnowsze odcinki seriali, gdy tylko pojawią się na HBO GO. Część materiałów dostępna jest bezpłatnie - szukajcie oznaczenia "Bez abonamentu". Dowiedzcie się więcej na stronie specjalnej Filmweb HBO GO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones