Cierpliwość jest cnotą – zobacz, jak sprawdzić datę premiery

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Cierpliwo%C5%9B%C4%87+jest+cnot%C4%85+-+zobacz+jak+sprawdzi%C4%87+dat%C4%99+premiery-140425
"Wiedźmin", "Dom z papieru", "The Crown" to tylko niektóre seriale Netflix, których wyczekiwaliśmy z zapartym tchem. Ostatnie tygodnie przyniosły wiele emocjonujących nowości – w tym aktualny hit "Gambit królowej", który sprawił, że całą Polskę – i świat! – ogarnęła szachowa gorączka. To akurat miniserial, więc próżno szukać informacji o jego kolejnym sezonie. Ale jeśli chodzi o inne hity Netflix – warto spróbować! 

Spytaj o drogę Social Media


Po pierwsze: Social Media! Tak, to najlepsze źródło wiedzy o nowościach Netflix. Na profilach IG czy FB serwisu znajdziesz nie tylko informacje na temat premier i zapowiedzi, ale też masę newsów i ciekawostek na temat produkcji i samego serwisu. Treści jest tam sporo, więc jeśli nie starcza ci cierpliwości i musisz wiedzieć już teraz, zaraz, zawsze możesz... zapytać! Jeśli data premiery została już publicznie podana do wiadomości, na pewno uzyskasz od administratora odpowiedź w komentarzu lub w wiadomości na Messengerze. 


Netflix prawdę ci powie


Portale społecznościowe to nie twoje królestwo? Nie ma problemu, sposobów na znalezienie odpowiedzi jest wiele! Daty premier nadchodzących premier filmów i seriali można znaleźć bezpośrednio w serwisie. Jak to zrobić? Wystarczy wyszukać interesujący nas tytuł, a następnie rozwinąć strzałkę "Więcej informacji". Pod spodem znajdziesz datę, o którą ci chodziło, a także informacje odnośnie planów na kolejny sezon - jeśli są dostępne.


Pamięć dobra, ale krótka? Jest nadzieja!


Już się dowiedziałeś, kiedy jest premiera twojego ulubionego tytułu Ale jesteś zapominalski, roztargniony, a czasami wręcz nie wiesz, jak się nazywasz? Do tego koledzy nie kwapią się, by udawać twoją sekretarkę i przypominać, że to już TEN dzień? Na ratunek przychodzi opcja "Przypomnij mi", którą znajdziesz pod tytułem wybranej produkcji. Wciśnij ikonkę, przypominającą niepozorny dzwoneczek, a dostaniesz gwarancję, że w dniu premiery dostaniesz powiadomienie: tytuł jest już dostępny!


Dociekliwy jak detektyw


A może po prostu chcesz być ekspertem w dziedzinie nowości Netflix? Zależy ci, by być na bieżąco z wszelkimi nowościami? Z pomocą spieszy zakładka "Nowe i popularne", w której prezentowane są nowo dodane i zapowiadane tytuły. Zobaczą ją ci, którzy korzystają z serwisu na laptopie lub TV. Jeżeli zaś preferujesz mobilne rozwiązania, wejdź do appki Netflix na telefonie lub tablecie i wciśnij przycisk Wkrótce. Zaraz odkryjesz, czego możemy się spodziewać na Netflix w nadchodzących tygodniach. Warto sprawdzać także powiadomienia, ukryte pod ikoną dzwoneczka w prawym górnym rogu ekranu (w wersji webowej). Wreszcie sekret: istnieje całe, osobne miejsce w sieci, będące kopalnią informacji o tytułach Netflix, ale ostrzegamy - to coś dla superzaawansowanych! 


Na co czekamy?


"Niebo o północy"
W tej postapokaliptycznej opowieści Augustine (George Clooney), naukowiec pracujący samotnie w Arktyce, stara się powstrzymać ekipę astronautów przed powrotem na Ziemię, na której doszło do tajemniczej katastrofy. Premiera już 23 grudnia na Netflix!

"Mank"
Oglądamy Hollywood lat 30. oczami zgryźliwego i uzależnionego od alkoholu scenarzysty, Hermana J. Mankiewicza, który próbuje dokończyć pracę nad "Obywatelem Kaneem". Premiera już 4 grudnia na Netflix!

"Bridgertonowie"
Serial inspirowany bestsellerowymi powieściami o miłosnych i życiowych perypetiach rodzeństwa z rodziny Bridgertonów należącej do londyńskiej śmietanki okresu regencji. Premiera już 25 grudnia na Netflix!

"Obce światy"
Stosując ziemskie prawa do całej galaktyki, ten serial łączy fakty naukowe z fikcją, aby pokazać, jak może wyglądać życie obcych na innych planetach.
Premiera już 1 grudnia na Netflix!

"Bogdan Boner: Egzorcysta"
Bogdan Boner, ostro pijący egzorcysta-samouk, powraca! Zrobił się jeszcze bardziej pomysłowy, wulgarny i zabójczy, więc demony mają się czego obawiać. Premiera już 3 grudnia na Netflix!  

"Selena"
Selena, dorastająca piosenkarka o meksykańsko-amerykańskich korzeniach, zdaje sobie sprawę, że musi być gotowa na wiele wyrzeczeń w imię miłości i muzyki. Premiera już 4 grudnia na Netflix!

"Alice in Borderland"
Miłośnik gier komputerowych trafia do dziwnej wersji Tokio. Aby w niej przeżyć, on i reszta nieszczęśników muszą brać udział w niebezpiecznej grze. Premiera już 10 grudnia na Netflix!

"Bal"
Grupa broadwayowskich gwiazd wstrząsa społecznością miasteczka w Indianie, gdy zjawia się tam, by wesprzeć nastolatkę, która chce iść na bal maturalny z dziewczyną. Premiera już 11 grudnia na Netflix!

"Nasz głos na Brodwayu"
Uczniowie z całych Stanów Zjednoczonych startują w przesłuchaniach do konkursu monologów im. Augusta Wilsona. Punktem kulminacyjnym jest emocjonujący finał na Broadwayu. Premiera już 11 grudnia na Netflix!

"Anitta: Dziewczyna z Honorio"
Kameralny dokument, w którym brazylijska królowa pop, Anitta, opowiada o sławie, rodzinie i ciężkiej pracy, a my poznajemy prawdziwą twarz tej autorki licznych hitów. Premiera już 16 grudnia na Netflix!

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją"
Impreza sylwestrowa grupy młodych ludzi szybko przeradza się w wielki dramat, podczas którego kończą się nadzieje na miłość, a tajemnice wychodzą na jaw. Premiera już 28 grudnia na Netflix!

"Transformers: Wojna o Cybertron: Wschód Ziemi" – rozdział 2  
Podczas poszukiwań odpowiedzi w odmętach kosmosu Optimus Prime i Autoboty spotykają swoich twórców, którzy okazują się większym zagrożeniem niż Decepticony. Premiera już 30 grudnia na Netflix!

"Chilling Adventures of Sabrina" – część 4
Gdy czarownice toczą swoją wojnę, Nick stara się powrócić na krętą ścieżkę prowadzącą do serca Sabriny. Premiera już 31 grudnia na Netflix!
Udostępnij: