Conan Barbarzyńca wróci na plan wiosną 2015

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Conan+Barbarzy%C5%84ca+wr%C3%B3ci+na+plan+wiosn%C4%85+2015-106618
Zanim rozpoczną się zdjęcia do wyczekiwanej superprodukcji "The Legend of Conan", trochę wody w Wiśle upłynie. Na pytanie, ile dokładnie, po raz kolejny odpowiedział w wywiadzie producent filmu, Fredrik Malmberg.


Malmberg twierdzi, że scenariusz powinien być gotowy jeszcze w tym roku, a po zielonym świetle od studia produkcja ruszy na wiosnę 2015. Zapowiedział również poszukiwania reżysera - podobno projektem zainteresowane są zarówno "wielkie nazwiska" jak i młode wilczki.

Gwiazdą produkcji będzie Arnold Schwarzenegger. 66-letni aktor, pomimo upływu czasu, wciąż jest w świetnej formie. Zdradził, że ćwiczy dwa razy dziennie: rano ma trening kardio, a wieczorem podnosi  ciężary. Podobno w małych rolach w filmie mieliby się pojawić przyjaciele Schwarzeneggera: Sven-Ole Thorsen, Ralf Moeller (grał Conana w serialu z lat 90.) i Franco Columbu.

Obraz ma być bezpośrednim sequelem starego cyklu o Conanie. Malmberg ujawnił, że kluczowe dla fabuły filmu pytanie brzmi: Czy starzejący się król Conan potrafi wciąż być legendą, którą stał się na przestrzeni lat?
 
Udostępnij: