Cuba Gooding Jr. twierdził, że nie obłapiał kobiet. Teraz przyznał się do winy

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Cuba+Gooding+Jr.+twierdzi%C5%82%2C+%C5%BCe+nie+ob%C5%82apia%C5%82+kobiet.+Teraz+przyzna%C5%82+si%C4%99+do+winy-146143
Cuba Gooding Jr. twierdził, że nie obłapiał kobiet. Teraz przyznał się do winy
źródło: Getty Images
autor: John Lamparski
Cuba Gooding Jr. jest winny obłapiania kobiety, a w każdym razie jednej kobiety. Aktor, który wcześniej twierdził, że wszystkie oskarżenia wobec jego osoby są pozbawione podstaw, zdecydował się pójść na ugodę z prokuraturą. W ten sposób zagwarantował sobie, że przynajmniej w jednej sprawie nie skończy z wyrokiem więzienia.

Do czego przyznał się Cuba Gooding Jr.?Zdobywca Oscara za rolę w filmie "Jerry Maguire" oraz nominacji do Emmy za rolę O.J. Simpsona w serialu "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona" przyznał się do agresywnego obmacywania kobiety wbrew jej woli. Do zdarzenia miało dojść w 2018 roku w nowojorskim klubie LAVO.

Pokrzywdzona zdecydowała się zgłosić sprawę po tym, jak wcześniej inna kobieta zgłosiła podobny przypadek i Gooding Jr. został aresztowany przez policję.

GettyImages-1152058258.jpg Getty Images © Raymond Hall


Cuba Gooding Jr. wciąż oskarżony jest o gwałtZakończenie sprawy bez wyroku skazującego na karę więzienia nie oznacza wcale, że aktor wykaraskał się już ze wszystkich problemów. Aktor wciąż ma kilka innych spraw o obłapianie.

Grozi mu również proces o gwałt. Ta sprawa ujrzała światło dzienne w 2020 roku i dotyczy zdarzenia z 2013 roku. Skarżąca kobieta twierdzi, że spotkała go w jednym z barów na Manhattanie (wszystkie inne sprawy również dotyczą zajść w nowojorskich klubach i barach). Ten zaprosił ją do siebie i tam ją zgwałcił.

Zwiastun serialu "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones