"Cyberpunk 2077" powraca w edycji ostatecznej!

CD PROJEKT RED / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Cyberpunk+2077+Ultimate+Edition+ju%C5%BC+w+grudniu+%E2%80%93+oficjalna+zapowied%C5%BA+od+CD+PROJEKT+RED-152964
"Cyberpunk 2077" powraca w edycji ostatecznej!
Niedawne przecieki zostały dziś oficjalnie potwierdzone. Już za dwa tygodnie, 5 grudnia, CD PROJEKT RED wypuści na rynek "Cyberpunk 2077: Ultimate Edition". Ta "ostateczna" wersja gry, dostępna zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej w wybranych krajach, zadebiutuje na konsolach Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz PC.

W skład "Ultimate Edition" wchodzi kompletna opowieść o V, najemniku z przyszłości, łącząc w sobie oryginalną grę "Cyberpunk 2077" oraz rozszerzenie o tematyce szpiegowskiej "Phantom Liberty". Dodatkowo, gracze otrzymają Update 2.0, wprowadzający szereg ulepszeń i nowości. W rolach głównych ponownie zobaczymy Keanu Reevesa jako Johnny'ego Silverhanda oraz Idrisa Elbę jako Solomona Reeda.

Oprócz kompletnego zbioru opowieści, edycja zawiera darmowy Update 2.0, wywracający rozgrywkę do góry nogami - od dynamicznych drzew umiejętności, przez walki podczas prowadzenia pojazdów, po ulepszoną sztuczną inteligencję wrogów i policji. Dodane zostają także nowe bronie, pojazdy i ubrania, a także cyfrowe dodatki z programu "My Rewards". Dziwić może jedynie fakt, że "Phantom Liberty" na PS5 jest wyłącznie w formie vouchera i nie znajduje się na płycie.CD PROJEKT RED, po początkowych trudnościach z "Cyberpunk 2077", ostatecznie stworzył grę cieszącą się uznaniem na całym świecie. "Cyberpunk 2077: Ultimate Edition" to nie tylko gratka dla fanów, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać przygód V, ale i szansa na nowe doświadczenia w Night City. Dacie szansę tej produkcji 5 grudnia?

O czym opowiada "Cyberpunk 2077""Cyberpunk 2077: Ultimate Edition" to RPG osadzone w otwartym świecie Night City, gdzie gracze wcielają się w V, cybernetycznie ulepszonego najemnika. Gra oferuje dwie pełne przygody: podstawową wersję "Cyberpunk 2077" oraz "Phantom Liberty", opowiadającą historię w dzielnicy Dogtown. Kluczowe dla rozgrywki są decyzje wpływające na fabułę, dynamiczna akcja i niezapomniani bohaterowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones