Kurt powróci w nowym "Ant-Manie"? Nie! David Dastmalchian zagra nowego bohatera

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/David+Dastmalchian+z+podw%C3%B3jn%C4%85+rol%C4%85+w+MCU.+Kogo+zagra+w+widowisku+%22Ant-Man+i+Osa%3A+Kwantomania%22-149109
Kurt powróci w nowym "Ant-Manie"? Nie! David Dastmalchian zagra nowego bohatera
źródło: Getty Images
autor: Tara Ziemba
David Dastmalchian powróci w filmie "Ant-Man i Osa: Kwantomania". Aktor, który w dwóch poprzednich odsłonach przygód Ant-Mana grał Kurta, wcieli się w nową postać – niejakiego Veba. 

David Dastmalchian w MCU


W filmach "Ant-Man" i "Ant-Man i Osa" David Dastmalchian wcielał się w Kurta – cyberprzestępcę, hakera i przyjaciela Scotta Langa. O Vebie, nowym bohaterze niewiele wiadomo. Biorąc pod uwagę fakt, że nie pojawił się w zwiastunach, jest to raczej pomniejsza postać. 

Do tej pory podwójne role w MCU otrzymali Gemma Chan (Doktor Minerva w "Kapitan Marvel", Sersi w "Eternals") i Mahershala Ali (Cornell "Cottonmouth" Stokes w serialu "Luke Cage", tytułowa rola w "Blade"). 

O filmie "Ant-Man i Osa: Kwantomania"


Superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają jako Ant-Man i Osa w nowym, pełnym przygód filmie. Wraz z rodzicami Hope, Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer), oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton) będą eksplorować Wymiar Kwantowy, gdzie spotkają zadziwiające, nieznane istoty. To, co tam przeżyją, zmieni ich wyobrażenia o tym, co jest możliwe.

Zobaczcie zwiastun: Nie tylko Kurt z Ant-Mana. Najważniejsze role Davida Dastmalchiana


David Dastmalchian to nie tylko Kurt z filmów "Ant-Man" i "Ant-Man i Osa". Aktor ma w swoim dorobku wiele interesujących ról. Był m.in. członkiem gangu Jokera w "Mrocznym Rycerzu" Christophera Nolana, nerwowym gliną w komedii Kevina Smitha "Jay i Cichy Bob powracają", owładniętym nienawiścią do matki Polka-Dot Manem w "Legionie samobójców: The Suicide Squad" Jamesa Gunna czy Piterem De Vriesem w "Diunie" Denisa Villeneuve'a. Wśród projektów z jego udziałem, które czekają na premierę, jest m.in. "Oppenheimer" Christophera Nolana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones