Czy Marvel ma już na oku zastępstwo dla Jonathana Majorsa?

The Direct / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Plotki+ze+%C5%9Bwiata+Marvela%3A+Czy+Damson+Idris+zast%C4%85pi+Jonathana+Majorsa+jako+Kang+Zdobywca-150336
Czy Marvel ma już na oku zastępstwo dla Jonathana Majorsa?
źródło: Getty Images
autor: Cindy Ord/VF23
Od czasu aresztowania Jonathana Majorsa w marcu wokół aktora zrobiło się cicho. Tymczasem w sieci trwa dyskusja, co zrobi Marvel, gdyby musiał podmienić Majorsa i znaleźć nowego odtwórcę roli Kanga Zdobywcy.

Marvel przygotowuje się do podmiany Kanga? 

Przypomnijmy: Jonathan Majors, którego ostatnio mogliśmy oglądać w filmach "Ant-Man i Osa: Kwantomania" oraz "Creed III", został aresztowany i oskarżony o napaść na kobietę podczas domowej kłótni. Przedstawiciele aktora zaprzeczają jego winie.

Problemy Majorsa mogą zagrozić planom studia Marvel, które wiązało z nim dalekosiężne plany.
Występy w pierwszym sezonie serialu "Loki" i widowisku "Ant-Man i Osa: Kwantomania" miały być tylko początkiem jego drogi w MCU. Kang Zdobywca jest bowiem przygotowywany na następcę Thanosa i kolejne zagrożenie na skalę uniwersum. Miał on powrócić jeszcze co najmniej w drugim sezonie "Lokiego" oraz zaplanowanym na 2025 widowisku "Avengers: The Kang Dynasty" (i prawdopodobnie również w "Avengers: Secret Wars" w 2026 roku).

Aktor chwilowo nie przyznaje się do winy, ale to podobno nie powstrzymuje Marvela przed przygotowaniem się na najgorsze. Dobra wiadomość dla studia jest taka, że Kang to relatywnie łatwa postać do ponownego obsadzenia: zawsze można powiedzieć, że zmiana aktora wynika z faktu, że pojawił się jego nowy wariant z równoległego wszechświata.

Damson Idris - wzór dla nowego Kanga?GettyImages-1473640616.jpg Getty Images © Tommaso Boddi


Jeff Sneider, który regularnie informuje o hollywoodzkich przeciekach, wypowiedział się w temacie Majorsa w podcaście "The Hot Nic". Jego zdaniem Marvel będzie szukał aktora w typie Damsona Idrisa.

Chociaż nic się na razie nie wydarzyło w sprawie Jonathana Majorsa, słyszałem, że to jest typ aktora mógłby go zastąpić, gdyby stracił rolę Kanga. Damson Idris to osoba, którą Marvel mógłby być zainteresowany, gdyby do tego doszło, powiedział Sneider.

Damson Idris jest najlepiej znany z serialu "Snowfall". Ponadto w jego filmografii są m.in. "W strefie wojny", "Czarne lustro" i "Farming". Ma też zagrać u boku Brada Pitta w niezatytułowanym na razie widowisku rozgrywającym się w świecie Formuły 1, które wyreżyseruje Joseph Kosinski.

"Mam parę uwag" - rozmawiamy o filmie "Ant-Man i Osa: Kwantomania"

Podcastu możecie wysłuchać również na Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones