Dominic Cooper ponownie ojcem Tony'ego Starka

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dominic+Cooper+ponownie+ojcem+Tony%27ego+Starka-107564
To już oficjalna wiadomość. Dominic Cooper dołączył do obsady serialu "Marvel's Agent Carter". Będzie to drugi aktorski serial osadzony w kinowym uniwersum Marvela.


Cooper wcieli się w postać Howarda Starka, genialnego wynalazcy i ojca Tony'ego, czyli Iron Mana. Aktor grał już tę postać w "Captain America: Pierwszym starciu"

Akcja "Marvel's Agent Carter" rozpoczyna się w 1946 roku. Jego bohaterką jest znana z "Captain America: Pierwsze starcie" Peggy Carter (Hayley Atwell). Nastał pokój, mężczyźni wrócili z wojny i Peggy nagle odkrywa, że jej usługi nie są już potrzebne. Jej przełożeni (oczywiście mężczyźni) marginalizują jej pozycję w SSR (Strategic Scientific Reserve). Peggy będzie musiała na nowo zbudować sobie życie, próbując pogodzić oficjalną pracę biurową z tajnymi misjami wykonywanymi dla Howarda Starka. Będzie też musiała znaleźć sobie miejsce w amerykańskim, wciąż bardzo konserwatywnym społeczeństwie, jako kobieta samotna, która podczas wojny straciła miłość swojego życia, Steve'a Rogersa.
Udostępnij: