Drugi sezon serialu "Nieobecni" w drodze na ekran

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Drugi+sezon+serialu+%22Nieobecni%22+w+drodze+na+ekran-141522
Drugi sezon serialu "Nieobecni" w drodze na ekran
Serwis streamingowy Player ogłosił, że powstanie drugi sezon serialu "Nieobecni". Premierowe odcinki zadebiutują na platformie najprawdopodobniej w 2022 roku.

Fabuła drugiego sezonu skupi się wokół postaci Elżbiety Zawady (Danuta Stenka). Na ekran powrócą również Mila Gajda i Filip Zachara grani przez Justynę Wasilewską i Piotra Głowackiego.

Wierzymy, że następna seria "Nieobecnych", podobnie jak inne zbliżające się nowości Player Original, nie zawiodą ich oczekiwań, a jedynie pobudzą apetyt - mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.  

W pierwszym, składającym się z 10 odcinków, sezonie widzowie towarzyszą Mili, popularnej tancerce i performerce, która przyjeżdża na Święta Bożego Narodzenia do rodzinnego Kasprowa i orientuje się, że jej bliscy zniknęli. Rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym pojawia się coraz więcej niewiadomych. W tym trudnym momencie Mila poznaje Filipa Zacharę, ekscentrycznego, będącego w spektrum autyzmu, podkomisarza z Poszukiwań Centrum Osób Zaginionych.

Udostępnij: