EXCLUSIVE: Dwa polskie spoty "Herculesa"

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/EXCLUSIVE%3A+Dwa+polskie+spoty+%22Herculesa%22-106301
W najbliższy piątek, 25 lipca, do kin w całej Polsce trafi widowisko Bretta Ratnera "Hercules". Z tej okazji mamy dla Was dwa spoty z polskimi napisami. Oba klipy znajdziecie poniżej:
Obraz jest luźno inspirowany jednym z dwóch komiksów ("Hercules: The Thracian Wars") o antycznym herosie, jakie wydało Radical Comics, a których autorem jest Steve Moore. Gwiazdą widowiska jest Dwayne Johnson.

Ziemia, czternaście tysięcy lat temu. Udręczona dusza półboga błąka się po świecie. Herkules, syn potężnego Zeusa, przez całe życie nie zaznał niczego prócz cierpienia. Po wykonaniu dwunastu ciężkich prac i utracie rodziny, poświęca się krwawym bitwom. Tylko one przynoszą mu ukojenie. Za towarzyszy ma szóstkę podobnych mu straceńców, których łączy zamiłowanie do wojny i nieustająca bliskość śmierci. Ich los odmienia się, gdy król Tracji zechce, by uczynili jego armię najpotężniejszą na świecie. Zagubione dusze dostrzegą, jak nisko upadły, gdy stworzą wojowników równie bezwzględnych i żądnych krwi, jak one same.
Udostępnij: