EXCLUSIVE: Fassbender i Vikander na polskim plakacie "Światła między oceanami"

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/EXCLUSIVE%3A+Fassbender+i+Vikander+na+polskim+plakacie+%22%C5%9Awiat%C5%82a+mi%C4%99dzy+oceanami%22-118491
Zapraszamy do obejrzenia polskiego plakatu filmu "Światło między oceanami". Gwiazdami produkcji są Michael Fassbender i Alicia Vikander.


(kliknij, aby powiększyć)

Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.

Film wejdzie do naszych kin 4 listopada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones