EXCLUSIVE: Gerwig, Hawke i Moore na planie komedii "Plan Maggie"

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/EXCLUSIVE%3A+Gerwig%2C+Hawke+i+Moore+na+planie+komedii+%22Plan+Maggie%22-119518
W piątek do kin wejdzie komedia "Plan Maggie". Z tej okazji mamy dla Was materiał, w którym o filmie opowiadają jego gwiazdy: Greta Gerwig, Ethan Hawke i Julianne Moore.
Poznajcie bohaterów "Planu Maggie":

SIGIELKA

Maggie Hardin (Greta Gerwig) jest niepoprawną optymistką, odnosi sukcesy zawodowe i ma wspaniałych przyjaciół, ale czegoś jej brakuje. Bardzo chciałaby już zostać mamą. Skoro do tej pory nie poznała "prawdziwej miłości" nie chce już czekać na to, co przyniesie przyszłość, ale zaczyna ją kreować. Postanawia zaplanować i pokierować uczuciami swoimi i innych tak, by wszyscy byli szczęśliwi. Ale czy miłość da się zaplanować?

WRAŻLIWIEC

John Harding (Ethan Hawke) walczy z życiowym impasem.  To przystojny i błyskotliwy antropolog, doceniany za prace naukowe, a skrycie marzący o napisaniu powieści. Jego twórczą niemoc potęguje kryzys w małżeństwie z Georgette (Julianne Moore). Z biegiem czasu John coraz bardziej dotkliwie odczuwa, że żyje życiem swojej żony – nie swoim. Kiedy spotka Maggie wszystko stanie na głowie.

ŻONA

Georgette (Julianne Moore) przede wszystkim jest skupiona na swojej pracy naukowej, kolejnych wyzwaniach i wysypkach pojawiających się z zadziwiającą regularnością. Egocentryczna, histeryczna, przez innych nazywana jest lodowcem i psychopatyczną zołzą.