EXCLUSIVE: Wejdź do świata "Przeklętej"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/EXCLUSIVE%3A+Wejd%C5%BA+do+%C5%9Bwiata+%22Przekl%C4%99tej%22-138544
EXCLUSIVE: Wejdź do świata "Przeklętej"
Serial "Przeklęta" z Katherine Langford w roli głównej jest już dostępny na Netflix! Fanów produkcji, a także wszystkie osoby zainteresowane legendami arturiańskimi zapraszamy na poświęconą jej stronę. Link do witryny znajdziecie TUTAJ.


Discovercursed.com to interaktywne doświadczenie, które wciągnie użytkowników w pełen magii świat "Przeklętej". Na stronie mogą oni uzyskać dostęp do niepublikowanych wcześniej treści, m.in. rozmowy obsady i showrunnera Toma Wheelera oraz sesji Q&A z Frankiem Millerem; dowiedzieć się więcej o bohaterach i odkryć, w jaki sposób fabuła "Przeklętej" łączy się z klasyczną legendą arturiańską. Dodatkową niespodzianką jest aktywacja wykorzystująca technologię rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki niej możemy dowiedzieć się jaką magiczną ścieżką podążamy, a po ukończeniu trzech wyzwań zdobyć Miecz Władzy, po drodze wyczarowując wirtualne korzenie i błyskawice.

Netflix daje fanom innowacyjne narzędzie, które pozwala wypróbować interaktywne efekty i filtry w przeglądarce internetowej, bez konieczności pobierania dodatkowej aplikacji na urządzenie mobilne (wystarczy kliknąć w link). Jest to także pierwsza na świecie witryna internetowa, która umożliwia tworzenie i bezpośrednie pobieranie spersonalizowanych materiałów wideo wykorzystujących efekty AR. 

Twórcami strony jest wielokrotnie nagradzane interaktywne studio kreatywne i dom produkcyjny POWSTER. Narzędzia wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość stworzyła firma 8TH WALL.

Strona internetowa jest dostępna w angielskiej, hiszpańskiej i portugalskiej wersji językowej.


"Przeklęta", serial na podstawie powieści z listy bestsellerów magazynu New York Times, jest nową wersją legendy arturiańskiej opowiedzianą z perspektywy Nimue, młodej kobiety z tajemniczymi zdolnościami, której przeznaczeniem jest zostać potężną (i tragiczną) Panią Jeziora. Po śmierci swojej matki Nimue zyskuje nieoczekiwaną pomoc ze strony Artura, skromnego najemnika, z którym wyrusza na misję znalezienia Merlina i dostarczenia mu starożytnego miecza. Podczas swojej podróży Nimue staje się symbolem odwagi i rebelii przeciwko przerażającym Czerwonym Paladynom i dowodzącym nimi królem Utherem. 

"Przeklęta" jest opowieścią o dojrzewaniu, która porusza zagadnienia bliskie współczesnemu widzowi, takie jak destrukcja środowiska naturalnego, terror religijny, bezsens wojny i znajdywanie odwagi, by pociągnąć innych do walki z niemożliwym do pokonania wrogiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones