FOTO: Katherine Langford jako "Przeklęta"

https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Katherine+Langford+jako+%22Przekl%C4%99ta%22-137646
FOTO: Katherine Langford jako "Przeklęta"
Netflix udostępnił dziś pierwsze zdjęcia i oficjalny plakat nowego serialu "Przeklęta"! Premiera serialu już tego lata! Zobaczcie pierwsze zdjęcia: 


"Przeklęta", serial na podstawie powieści z listy bestsellerów magazynu "New York Times", jest nową wersją legendy arturiańskiej opowiedzianą z perspektywy Nimue, młodej kobiety z tajemniczymi zdolnościami, której przeznaczeniem jest zostać potężną (i tragiczną) Panią Jeziora. Po śmierci swojej matki Nimue zyskuje nieoczekiwaną pomoc ze strony Artura, skromnego najemnika, z którym wyrusza na misję znalezienia Merlina i dostarczenia mu starożytnego miecza. Podczas swojej podróży Nimue staje się symbolem odwagi i rebelii przeciwko przerażającym Czerwonym Paladynom i dowodzącym nimi królem Utherem. "Przeklęta" jest opowieścią o dojrzewaniu, która porusza zagadnienia bliskie współczesnemu widzowi, takie jak destrukcja środowiska naturalnego, terror religijny, bezsens wojny i znajdywanie odwagi, by pociągnąć innych do walki z niemożliwym do pokonania wrogiem.

Serial będzie składał się z 10 godzinnych odcinków. W rolach głównych zobaczymy m.in. Katherine Langford (Nimue), Devona Terrell (Artur) i Gustafa Skarsgårda (Merlin). A oto oficjalny plakat: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones