Filmweb Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.filmweb.pl/news/Emilio+Estevez+zn%C3%B3w+b%C4%99dzie+trenowa%C5%82+%22Pot%C4%99%C5%BCne+Kaczory%22-136539

Emilio Estevez znów będzie trenował "Potężne Kaczory"

  • The Hollywood Reporter
  • autor: el
Emilio Estevez wróci do roli trenera Gordona Bombaya w realizowanej dla Disney+ serialowej wersji "Potężnych kaczorów". Aktor będzie także producentem wykonawczym.

GettyImages-1135660756.jpg
Getty Images © Paul Archuleta

Estevez pojawi się u boku Lauren Graham i znanego z "Grzecznych chłopców" Brady'ego Noona. Do obsady dołączyli także Julee Cerda ("Pasażerowie") oraz młodzi aktorzy: Swayam Bhatia ("Sukcesja"), Taegen Burns ("Kluseczka"), Bella Higginbotham ("Troop Zero"), Luke Islam (znany z występu w amerykańskiej wersji "Mam talent"), Kiefer O'Reilly ("Legends of Tomorrow"), Maxwell Simkins ("Bizaardvark") i De'Jon Watts ("Czarna Pantera").

Oryginalny film skupiał się na lekkomyślnym młodym prawniku, Gordonie Bombayu (Emilio Estevez). Po tym, jak został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu, zostaje skazany na prace społeczne i rozpoczyna pracę trenera dziecięcej drużyny hokejowej. Bohaterem serialu będzie 13-letni chłopak, który zostaje wyrzucony z drużyny hokejowej Potężnych Kaczorów. Po tym wydarzeniu jego mama postanawia założyć własny zespół. Znajduje graczy, trenera oraz lodowisko, na którym mogą grać.

Zdjęcia ruszą jeszcze w tym miesiącu w Vancouver. Dokładna premiera 10-odcinkowego serialu nie jest jeszcze znana, ale ma się odbyć jeszcze w tym roku.

zobacz też: