Gwiazda "The Boys" oburzona uwagami o operacji plastycznej. Erin Moriarty odpowiada Megyn Kelly i opuszcza Instagram

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Erin+Moriarty+odpowiada+Megyn+Kelly+i+opuszcza+Instagram-153851
Gwiazda "The Boys" oburzona uwagami o operacji plastycznej. Erin Moriarty odpowiada Megyn Kelly i opuszcza Instagram
źródło: Getty Images
autor: Vivien Killilea
Znana z serialu "The Boys" Erin Moriarty ogłosiła, że opuszcza Instagram, po tym, jak dziennikarka Megyn Kelly oskarżyła ją o poddanie się operacji plastycznej. Aktorka nazwała komentarze Kelly fałszywymi i przyznała, że jest zszokowana reakcją internetu na całą sprawę.

Megyn Kelly zarzuca gwieździe "The Boys" uzależnienie od operacji plastycznychGettyImages-1497758906.jpg Getty Images © Roy Rochlin


W jednym z odcinków swojego podcastu Megyn Kelly nazwała operacje plastyczne "chorobą społeczną", podając za przykład Erin Moriarty, która - według dziennikarki - cierpi na uzależnienie od zabiegów kosmetycznych. Kelly zestawiła też dwa zdjęcia aktorki na zasadzie "przed i po". Na pierwszym Moriarty wygląda według dziennikarki na "miłą, piękną, naturalną dziewczynę". Na drugim - nowszym - wygląda już zdecydowanie inaczej.

Myślałam, że to twarz wygenerowana przez AI... Ale najwyraźniej jest prawdziwa. Sama to sobie zrobiła, skomentowała Kelly.

"The Boys" - zwiastun sezonu czwartego
Erin Moriaty odpowiada na zarzutyPrzeraziłam się, kiedy usłyszałam o obrzydliwie fałszywym, tak bezproduktywnym, że aż ironicznie mizoginistycznym wideo Megyn Kelly, i kiedy odkryłam, jak głośna stała się ta sprawa, napisała Erin Moriarty w długim wpisie na Instagramie.

Jedyny powód, dla którego nie skasowałam swojego konta, jest taki, że chcę zostawić tu tę wiadomość, dodała aktorka. Komunikacja za pośrednictwem mediów społecznościowe nie przyszła mi z łatwością. Ale zainwestowałam w nie energię, by nawiązać kontakt z Wami. I jestem zszokowana reakcją, niesprawiedliwymi założeniami i wspomnianym wideo, które jest przykładem nękania. Złamało mi to serce. Złamaliście mi serce.

Megyn użyła zrobionego jej zdaniem "rok temu" zdjęcia, które w rzeczywistości pochodzi sprzed dekady, gdy byłam jeszcze w wieku niepozwalającym na picie alkoholu, wyjaśniła Moriarty

Aktorka odniosła się też do zdjęcia "po": Tego dnia zrobiono mi makijaż uwzględniający silne konturowanie i pamiętam, że czułam się wówczas piękna. To był dla mnie stresujący dzień. Poszłam do tych dziewczyn (na zabieg) cała we łzach po tym, co wydarzyło się tego dnia, i wyszłam, czując się lepiej. Miałam wrażenie, jakby zredukowały mój brak snu i zaczarowały mnie swoimi magicznymi różdżkami.

Nie musicie mi wierzyć, kiedy mówię, że to wideo jest absolutnie fałszywe. Ale nie akceptuję sposobu, w jaki mówi się o tej sprawie, sposobu, w jaki mówi się do mnie. Byłam w dołku, zajęta osobistym problemem. Nigdy nie wiesz, przez co ktoś przechodzi. Media społecznościowe to platforma, która nie pokazuje całej prawdy o danej osobie. Ale niezależnie od tego nie ma usprawiedliwienia dla słów, które zostały powiedziane do mnie lub o mnie, podsumowała Moriarty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones