Ezra Miller: Nie ma policyjnego śledztwa w sprawie aktora

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ezra+Miller%3A+Nie+ma+policyjnego+%C5%9Bledztwa+w+sprawie+aktora-137259
Kilka dni temu do sieci trafił krótki klip wideo, który oburzył wiele osób. Widać na nim, jak aktor Ezra Miller ("Musimy porozmawiać o Kevinie") doskakuje do śmiejącej się kobiety, krzyczy do niej "chcesz się bić", łapie za gardło i powala na ziemię. Do zdarzenia doszło na Islandii i mówiło się, że sprawą zajęła się tamtejsza policja. Ta jednak nie potwierdziła tego.

GettyImages-622091902.jpg Getty Images © Michael Loccisano


Jak podała islandzka policja portalowi The Wrap, żadne śledztwo w sprawie rzekomej napaści Millera nie jest prowadzone. Taki stan rzeczy związany jest z tym, że żadna osoba obecna w trakcie zdarzenia, w tym również sama poszkodowana, nie zgłosiła się na policję.

Po publikacji wideo w sieci wiele osób nie zostawiło suchej nitki na Millerze. Pojawiła się nawet petycja, by odebrać mu rolę Flasha i przekazać Grantowi Gustinowi (odtwórcy superbohatera w serialu telewizyjnym).

Zdarzały się też (nieliczne) głosy stające w obronie aktora. Dowodzono, że materiał wideo pozbawiony jest kontekstu, więc nie możemy naprawdę ocenić, co się wydarzyło.

Sam Ezra Miller na razie milczy.
Udostępnij: