Tyłek Flasha to CGI?! ZOBACZ ZDJĘCIA

The Direct / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ezra+Miller+nie+po%C5%9Bwi%C4%99ca+si%C4%99+dla+roli.+Ty%C5%82ek+Flasha+to+dzie%C5%82o+grafik%C3%B3w+%5BZDJ%C4%98CIA%5D-151931
Tyłek Flasha to CGI?! ZOBACZ ZDJĘCIA
źródło: Getty Images
autor: Leon Bennett
Wielu aktorów poświęca się dla roli, w drastyczny sposób zmieniając swoje ciało: chudną lub przybierają na wadze, zgadzają się na restrykcyjne diety i wyczerpujące treningi. Ezra Miller najwyraźniej nie jest jedną z tych osób. Rozbudowana muskulatura tytułowego bohatera widowiska "Flash" to dzieło grafików. Dowodów dostarczyli czujni fani aktorx.

(WYJAŚNIENIE: Ezra Miller identyfikuje się jako osoba niebinarna i w języku angielskim używa zaimków liczby mnogiej. W języku polskim jest ona jednak nacechowana płciowo, więc nie oddaje intencji aktorx. Kompromisowo stosujemy więc zapis z końcówką "x".)

Tyłek Ezrx Millerx to dzieło CGI?!


Cyfrowe manipulacje nad wyglądem Millerx wypatrzył Neb, użytkownik X, czyli niegdysiejszego Twittera. We "Flashu" naprawdę podrasowali Ezrx Millerx tyłek w CGI – napisał, ilustrując post zestawieniem zdjęcia z planu i kadrem z gotowego filmu. Rzeczywiście na pierwszym zdjęciu dolna część ciała aktorx wydaje się znacznie mniej umięśniona. 

Oryginalny wpis możecie zobaczyć poniżej: O czym opowida "Flash"? Zobacz zwiastun


"Flash" zadebiutował w kinach w czerwcu tego roku. Na całym świecie zarobił 268,5 miliona dolarów, plasując się na 16 miejscu światowego box office'u. Aktualnie wyprzedza m.in. takie tytuły jak "Shazam! Gniew bogów" (23. miejsce), "Martwe zło: Przebudzenie" (21. miejsce) czy "Sound of Freedom" (18. miejsce). Film możecie już obejrzeć na HBO Max. Zobaczcie zwiastun: Barry używa swojej mocy do podróży w czasie, żeby zmienić wydarzenia z przeszłości. Kiedy jednak próbuje ocalić rodzinę, mimowolnie zmienia przyszłość. Barry zostaje więźniem rzeczywistości, w której generał Zod powraca i grozi powszechnym zniszczeniem. W tym świecie nie ma jednak żadnych superbohaterów, do których można by się zwrócić. Chyba że Barry przekona do przerwania emerytury zupełnie innego Batmana i uratuje uwięzionego Supermana, również nie takiego, jakiego się spodziewa. Jedyną nadzieją Barry'ego na uratowanie świata, w którym przebywa, i na powrót do przyszłości, którą zna, pozostaje wyścig o życie. Tylko czy ostateczne poświęcenie wystarczy do przywrócenia dawnego biegu wydarzeń?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones