FOTO: Gwiazdy na krawędzi plakatu "Man on a Ledge"

First Showing / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Gwiazdy+na+kraw%C4%99dzi+plakatu+%22Man+on+a+Ledge%22-78055
W sieci zaprezentowano nowy plakat filmu "Man on a Ledge" wyreżyserowanego przez znanego dokumentalistę Asgera Letha. Plakat możecie obejrzeć poniżej:


(kliknij, aby powiększyć)

Nick Cassidy (Sam Worthington) był uczciwym gliną. Teraz siedzi w więzieniu skazany za przestępstwo, którego nie popełnił. Zdesperowany, wykorzysta pierwszą nadarzającą się okazję do ucieczki. Godziny później, gładko ogolony, w drogim garniturze stoi na parapecie wysokiego biurowca w Nowym Jorku. Daleko w dole zbiera się tłum, który od budynku oddziela kordon policji. Nick prosi o rozmowę z piękną policyjną negocjatorką Lydią Anderson (Elizabeth Banks), na co policja przystaje. Lydia nie wie jednak, że jest jedynie pionkiem w jego wielkim planie, planie, który jeśli wypali, może dać im drugą szansę.

W tym samym czasie Nick przez ukryty mikrofon koordynuje akcję rabunkową, której celem są warte 30 milionów dolarów brylanty – te same brylanty, za których kradzież został skazany. To jedyny sposób, by mógł udowodnić swoją niewinność, ale potrzebuje pomocy Lydii, a szybko kończy mu się czas. Kiedy policja orientuje się, kim jest Nick, na miejsce przybywa drużyna SWAT gotowa w każdej chwili go zestrzelić. Lydia nie jest pewna, że Nick mówi prawdę. Jeśli jednak naprawdę został wrobiony w kradzież brylantów, to w sprawę musi być zamieszany ktoś z policji, ktoś, kto zrobi wszystko, by Nick nie wyszedł z tej sytuacji żywy. W obliczu drużyny SWAT szykującej się do akcji, policjantów niszczących dowody jego niewinności, szanse Nicka na przeżycie maleją z minuty na minutę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones