FOTO: Harry Styles, Emma Corrin w dramacie lgbt "My Policeman"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Harry+Styles%2C+Emma+Corrin+w+dramacie+lgbt+%22My+Policeman%22-146783
FOTO: Harry Styles, Emma Corrin w dramacie lgbt "My Policeman"
Amazon zaprezentował pierwsze zdjęcia ze swojego nowego filmu "My Policeman". Jest to ekranizacja powieści Bethan Roberts. Gwiazdami są Harry Styles, Emma Corrin i David Dawson.

O czym opowiada "My Policeman"Akcja filmu rozpoczyna się w latach 90., kiedy to do domu Toma (Styles) i Marion (Corrin) przybywa Patrick (Dawson). Jego obecność ożywi dramatyczne wspomnienia sprzed 40 lat. Są lata 50. Młoda nauczycielka Marion jest po uszy zakochana w przystojnym Tomie, policjancie i najlepszym przyjacielu jej brata. Postanawia za wszelką cenę zostać jego żoną, ignorując znaki sugerujące, że być może nie jest on jej przeznaczony. W Tomie zakochuje się bowiem Patrick, kustosz z Muzeum Brighton. Dzięki niemu Tom odkrywa prawdę o sobie samym. Jednak w czasach, kiedy homoseksualizm był w Wielkiej Brytanii karany więzieniem, lepiej dla Toma jest ulec awansom Marion i się z nią ożenić. Dwie osoby dzielą między siebie czas z Tomem, aż jedno z nich nie wytrzyma i się złamie...

Film wyreżyserował Michael Grandage, który wcześniej nakręcił "Geniusza" z Colinem Firthem i Jude'em Lawem. Autorem scenariusza jest Ron Nyswaner, nominowany swego czasu do Oscara za "Filadelfię".

W Wielkiej Brytanii w październiku "My Policeman" trafi do kin. Na platformie Prime zadebiutuje dwa tygodnie później, 4 listopada.

Harry Styles, Emma Corrin i David Dawson na pierwszych zdjęciach z "My Policeman"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones