WIDEO: Zakazana miłość Harry'ego Stylesa w filmie "My Policeman"

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Harry+Styles+i+gwiazda+%22The+Crown%22+w+melodramacie+%22My+Policeman%22-146843
WIDEO: Zakazana miłość Harry'ego Stylesa w filmie "My Policeman"
Amazon zaprezentował pierwszy zwiastun melodramatu "My Policeman" z piosenkarzem Harrym Stylesem i Emmą Corrin ("The Crown") w rolach głównych. 21 października film trafi do wybranych kin w Wielkiej Brytanii, a 4 listopada zadebiutuje na serwisie streamingowym Prime Video.        

Zwiastun filmu "My Policeman"
O czym opowiada "My Policeman"Akcja filmu rozpoczyna się w latach 90., kiedy to do domu Toma (Styles) i Marion (Corrin) przybywa Patrick (Dawson). Jego obecność ożywi dramatyczne wspomnienia sprzed 40 lat. Są lata 50. Młoda nauczycielka Marion jest po uszy zakochana w przystojnym Tomie, policjancie i najlepszym przyjacielu jej brata. Postanawia za wszelką cenę zostać jego żoną, ignorując znaki sugerujące, że być może nie jest on jej przeznaczony. W Tomie zakochuje się bowiem Patrick, kustosz z Muzeum Brighton. Dzięki niemu Tom odkrywa prawdę o sobie samym. Jednak w czasach, kiedy homoseksualizm był w Wielkiej Brytanii karany więzieniem, lepiej dla Toma jest ulec awansom Marion i się z nią ożenić. Dwie osoby dzielą między siebie czas z Tomem, aż jedno z nich nie wytrzyma i się złamie...

Film wyreżyserował Michael Grandage, który wcześniej nakręcił "Geniusza" z Colinem Firthem i Jude'em Lawem. Autorem scenariusza jest Ron Nyswaner, nominowany swego czasu do Oscara za "Filadelfię".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones