FOTO: Scorsese i jego chłopcy z ferajny na planie "The Irishman"!

Joblo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Scorsese+i+jego+ch%C5%82opcy+z+ferajny+na+planie+%22The+Irishman%22-125052
Cytując klasyka: choć niejeden wątpił, ten moment nastąpił. Martin Scorsese, Robert De Niro, Joe Pesci i Al Pacino kręcą "The Irishman"! Na dowód mamy dla Was zdjęcia z planu w Nowym Jorku.


"The Irishman" opowie prawdziwą historię Franka "Irlandczyka" Sheerana. Był on płatnym zabójcą, jednym z dwóch nie-Włochów, którzy na stałe współpracowali z Mafią. Brandtowi niedługo przed swoją śmiercią przyznał się do zabicia Jimmy'ego Hoffy. Twierdził również, że wie, kto zabił prezydenta Johna F. Kennedy'ego. Według niego to Mafia, a dokładniej Hoffa zlecił zabójstwo. Sheeran twierdzi, że dostarczył zabójcy broń.

Reżyser zapowiada, że wbrew temu, co sądzą fani, "The Irishman" nie będzie przypominał jego gangsterskiego klasyka "Chłopcy z ferajny". Myślę, że będzie to inny film, stwierdził reżyser. Przyznaję, że "Chłopcy z ferajny" i "Kasyno" mają specyficzny styl, który stworzyłem już na kartach scenariusza. Realizacja "Chłopców z ferajny" była niemalże rutynowa, miejscami bardzo mi się spieszyło, bo miałem wrażenie, jakbym już raz to zrobił. Mam na myśli ruchy kamery, montaż i tego typu sprawy. Styl filmu, cięcia montażowe, stop-klatki - wszystko to było zaplanowane z dużym wyprzedzeniem. Tym razem będzie trochę inaczej.

Premiera w przyszłym roku. Realizację finansuje Netflix.
Udostępnij: