Filmowy konkurs dla tatów

Informacja nadesłana przez organizatora /
https://www.filmweb.pl/news/Filmowy+konkurs+dla+tat%C3%B3w-75137
Fundacja Generator zaprasza wszystkich tatów do wzięcia udziału w konkursie.

W dniach 9-10 lipca w warszawskim KINIE.LAB odbędzie się kinoterapeutyczny Orzeźwiający Pakiet Letni. Podczas niego będziemy, m.in. przyglądać się niezwykłym ojcowskim relacjom. Aby móc bezpłatnie uczestniczyć w pokazie filmu "Nad morzem" oraz warsztacie dedykowanemu ojcom oraz wygrać szereg innych nagród - zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Należy napisać tekst (ilość słów nieograniczona) pt. "Jaki filmowy ojciec jest dla mnie inspiracją i dlaczego".

Na prace czekamy do 7 lipca. Teksty należy wysyłać na adres: karolina@kinoterapia.pl

Dla laureatów konkursu przewidziano następujące nagrody:

I miejsce – 1 film dvd "Spotkania na krańcach świata", podwójne zaproszenie do Planetarium przy Centrum Nauki Kopernik, 2 książki z serii 1000 pytań,  pt. "Odkrycia i wynalazki" oraz "Zwierzęta", 1 podwójne zaproszenie na film "Nad morzem" w ramach Orzeźwiającego Pakietu Letniego oraz pojedyncze zaproszenie na warsztat dla tatów.

II miejsce - 1 film dvd "Spotkania na krańcach świata", 2 książki z serii 1000 pytań,  pt. "Odkrycia i wynalazki" oraz "Zwierzęta", 1 podwójne zaproszenie na film "Nad morzem" w ramach Orzeźwiającego Pakietu Letniego oraz pojedyncze zaproszenie na warsztat dla tatów.

III miejsce -  1 film dvd "Spotkania na krańcach świata", 1 podwójne zaproszenie na film "Nad Morzem" w ramach Orzeźwiającego Pakietu Letniego oraz pojedyncze zaproszenie na warsztat dla tatów.

Szczegóły TUTAJ.