Gildia Aktorów zakazuje pracy przy filmie Michaela Baya

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gildia+Aktor%C3%B3w+zakazuje+pracy+przy+filmie+Michaela+Baya-138366
Gildia Aktorów zakazuje pracy przy filmie Michaela Baya
źródło: Getty Images
autor: Rich Fury
Jak informowaliśmy na stronach Filmwebu, Michael Bay chce wyprodukować film o pandemii pod tytułem "Songbird". Zdjęcia do niego miały się rozpocząć w lipcu, przez co byłaby to pierwsza duża produkcja, która ruszyłaby w Los Angeles od czasu eksplozji choroby COVID-19. Plany te jednak zostały zagrożone, a wszystko przez Gildię Aktorów, która zakazała pracy przy tym projekcie.

Gildia twierdzi, że producenci "Songbird" nie byli transparentni, jeśli chodzi o środki, jakie będą stosowany, by zagwarantować zdrowotne bezpieczeństwo aktorom. Co więcej, producenci nie podpisali zobowiązań sanitarnych wymaganych przez Gildię. W związku z tym aktorzy, którzy są członkami Gildii, mają na chwilę obecną zakaz pracy przy tym filmie.

A obsada "Songbird" jest całkiem imponująca. Główne role mają zagrać w nim: Demi Moore, Craig Robinson, Paul Walter Hauser i Peter Stormare.

Tematem "Songbird" jest obecna pandemia COVID-19. Obraz zrealizowany zostanie w podobnej konwencji do "Paranormal Activity" czy "Projekt: Monster". Jego akcja rozgrywać się będzie za dwa lata. Pandemia nie ustała. Wirus cały czas mutuje. Izolacja pozostaje trudną do zniesienia codziennością. Są to idealne warunki do rozwoju niebezpiecznych paranoi i rządowych spisków.

Reżyserem "Songbird" jest Adam Mason ("Into the Dark").
Udostępnij: