Gladstone i Keough w klimatycznym thrillerze. Zobacz zwiastun "Under the Bridge"

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gladstone+i+Keough+w+klimatycznym+thrillerze.+Zobacz+zwiastun+%22Under+the+Bridge%22-154753
Gladstone i Keough w klimatycznym thrillerze. Zobacz zwiastun "Under the Bridge"
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Platforma Hulu udostępniła zwiastun opartego na faktach ośmioodcinkowego kryminalnego "Under the Bridge". W jednej z ról zobaczymy nominowaną do Oscara Lily Gladstone

Zobacz zwiastun serialu "Under the Bridge". Co o nim wiemy?


Scenariusz serialu "Under the Bridge" powstał na podstawie reportażu zmarłej w 2022 roku Rebecki Godfrey. Autorka opisała w nim kulisy śledztwa w sprawie tajemniczego zniknięcia 14-letniej Reeny Virk. Zobaczcie zwiastun: Autorką scenariusza jest Quinn Shephard. Jego bohaterkami są Godfrey (grana przez Riley Keough) i funkcjonariuszka lokalnej policji (Lily Gladstone). Zgłębiając tajemnice młodych dziewczyn, kobiety odkrywają szokującą prawdę o losach zaginionej nastolatki. 

W pozostałych rolach m.in. Vritika Gupta, Chloe Guidry, Javon "Wanna" Walton, Izzy G., Aiyana Goodfellow i Ezra Faroque Khan. Światowa premiera zaplanowana jest na 17 kwietnia. 

Ostatnie role Lily Gladstone


Przełomem w karierze Lily Gladstone była rola Mollie Burkhart w wyreżyserowanym przez Martina Scorsesego dramacie "Czas krwawego księżyca". Mogliśmy zobaczyć ją też w serialach "Billions" oraz "Rdzenni i wściekli". Wśród zbliżających się projektów z jej udziałem znajdziemy m.in. będący kontynuacją "Nieznanego kraju" dramat "Jazzy" oraz "The Memory Police". 

Ostatnie role Riley Keough


Riley Keough mogliśmy ostatnio zobaczyć m.in. w serialach "Lista śmierci" i "Daisy Jones & The Six". Aktualnie jej filmografię zamyka komedia "Sasquatch Sunset", która zadebiutowała na tegorocznym festiwalu Sundance. Aktorka ma też zagrać w nowym filmie Noah Baumbacha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones