Lily Gladstone w kontynuacji "Nieznanego kraju". Co wiemy o jej nowym projekcie?

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Lily+Gladstone+w+kontynuacji+%22Nieznanego+kraju%22+Morissy+Maltz-154623
Lily Gladstone w kontynuacji "Nieznanego kraju". Co wiemy o jej nowym projekcie?
źródło: Getty Images
autor: Christina House
Lily Gladstone ponownie łączy siły z Morrisą Maltz. Występ w jej poprzednim filmie, dramacie "Nieznany kraj" przyniósł aktorce nagrodę Gotham.

Co wiemy o nowym filmie Morissy Maltz i Lily Gladstone?


"Jazzy", nowy film Morrisy Maltz i Lily Gladstone, będzie historią Jasmine "Jazzy" Shangreaux, jednej z bohaterek "Nieznanego kraju". Opowie on o tym, jak wchodząc w dorosłość, "Jazzy" i jej przyjaciółki radzą sobie ze stratą oraz zyskiwaną niezależnością.

GettyImages-1384967266.jpg Getty Images © Errich Petersen
Morrisa Maltz, Jasmine "Jazzy" Bearkiller Shangreaux i Lily Gladston podczas ubiegłorocznego festiwalu South by Southwest

Zdjęcia powstawały przez sześć lat i zostały zakończone w sierpniu 2023 roku. Aktualnie projekt jest na etapie postprodukcji. Lily Gladstone, która zagrała rolę drugoplanową, pełni też obowiązki producentki wykonawczej wraz z Jayem i Markiem Duplassami.

Jednym z największych darów, jakie otrzymałam, kręcąc z Morrisą Maltz "Nieznany kraj", było poznanie rodziny Bearkiller-Shangreaux i możliwość doświadczenia nieokiełznanej, żywiołowej energii, którą Jasmine wnosi w każdy zakątek swojego życia – skomentowała Gladstone. Dzięki jej towarzyskiej pewności siebie konstruowanie historii oraz improwizacja przyszły nam łatwo, dzięki czemu sceny zadziałały, a my, w gruncie rzeczy obcy sobie ludzie, poczuliśmy się jak rodzina. Jestem niezwykle wdzięczna, że mogę być częścią rozwijającej się historii Jasmine, doświadczać jej twórczego podejścia do roli, grając jej przyjaciółkę Syriah, i patrzeć, jak dzięki fantastycznemu i niepowtarzalnemu projektowi, jakim jest "Jazzy", nasza filmowa powiększa się i zacieśnia więź.

TOP: najlepsze role Lily Gladstone


Występ w dramacie "Czas krwawego księżyca" przyniósł Lily Gladstone nominację do Oscara. Przypominamy odcinek programu Top, w którym Łukasz Muszyński wybiera jej najlepsze role: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones