Gotowi na horror tego lata? "Pajęczyna" już od 28 lipca w kinach

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Gotowi+na+horror+tego+lata+%22Paj%C4%99czyna%22+ju%C5%BC+od+28+lipca+w+kinach-151569
Gotowi na horror tego lata? "Pajęczyna" już od 28 lipca w kinach
Od piątku w kinach będziecie mogli oglądać horror "Pajęczyna". A już dziś mamy dla Was fragment filmu. Zobaczcie niepokojący klip, w którym wystąpili: Lizzy Caplan, znany z serialu "The Boys" Antony Starr oraz młody Woody Norman.

Fragment filmu "Pajęczyna"
O czym opowiada horror "Pajęczyna"?Głównym bohaterem "Pajęczyny", którą dystrybuuje Monolith Films, jest ośmioletni Peter. Chłopiec, już od dnia przeprowadzki do nowego domu, co noc jest niepokojony przerażającymi dźwiękami. Na początku to tajemnicze, niepokojące stukanie za ścianą sypialni, które słyszy tylko on. Później koszmar narasta, wraz z pojawieniem się zdumiewających wizji.
 
Najgorsze jest jednak to, że rodzice lekceważą strach chłopca, próbując mu wmówić, że dręczą go wytwory wybujałej wyobraźni. Skazany na samotną konfrontację z demoniczną siłą, Peter zaczyna podejrzewać, że najbliżsi ukrywają przed nim straszną rodzinną tajemnicę. Nie ma innego wyjścia. Podejmuje nierówną walkę z siłami zła.

Twórcy przygotowując fabułę inspirowali się twórczością Edgara Allana Poe, w szczególności słynną nowelą pod tytułem "Serce oskarżycielem". Czy odnajdziecie w filmie "Pajęczyna" klimat twórczości Poe? Przekonacie się już w piątek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones