Gotowi na komedię romantyczną z J.Lo i Malumą? Oto zwiastun

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gotowi+na+komedi%C4%99+romantyczn%C4%85+z+J.Lo+i+Malum%C4%85+Oto+zwiastun-144599
Gotowi na komedię romantyczną z J.Lo i Malumą? Oto zwiastun
Jennifer Lopez, Maluma i Owen Wilson wystąpili w komedii romantycznej "Wyjdź za mnie". Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun. Możecie zobaczyć poniżej:


Co wiemy o filmie "Wyjdź za mnie"?Film jest ekranizacją komiksu "Marry Me". Jego bohaterką jest megagwiazda (Lopez), która właśnie na oczach tłumu fanów ma wziąć ślub ze swoim narzeczonym, równie sławnym muzykiem (Maluma). Jednak tuż przed powiedzeniem sakramentalnego "tak" piosenkarka dowiaduje się, że została przez narzeczonego zdradzona. Załamuje się na oczach widzów i postanawia wyjść za przypadkową osobę z widowni. Jej wybór padł na rozwiedzionego nauczyciela (Wilson).

Filmowi towarzyszyć będzie album z nowymi piosenkami Jennifer Lopez. Kilka utworów wykonuje też Maluma. Reżyserką "Wyjdź za mnie" jest Kat Coiro specjalizująca się w serialach. Obecnie pracuje nad "She-Hulk" komiksową produkcją Marvela na potrzeby platformy Disney+.

"Wyjdź za mnie" miało trafić do kin w minione Walentynki. Pandemia COVID-19 pokrzyżowała plany. Universal planuje pokazać film widzom w lutym nadchodzącego roku.

GettyImages-1269758250.jpg Getty Images © Jeff Kravitz/MTV VMAs 2020

Maluma na gali 2020 MTV Video Music Awards

Maluma - latynoska gwiazda muzyki"Wyjdź za mnie" będzie pierwszym pełnometrażowym filmem, w którym Maluma wystąpił. Znalazł się również w obsadzie animacji "Nasze magiczne Encanto", gdzie jednak tylko użyczał głosu jednej z postaci.

Choć w kinie Maluma stawia pierwsze kroki, to na świecie jest doskonale znany. Urodzony w 1994 roku Kolumbijczyk to obecnie jedna z największych gwiazd muzyki latynoskiej. Sławę zyskał drugim albumem "Pretty Boy, Dirty Boy", który wydany został w 2015 roku. Ma na swoim koncie współpracę muzyczną nie tylko z Jennifer Lopez ale również z Shakirą, Madonną i Rickym Martinem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones