Gotowi na więcej szczeniaczków? "Psi Patrol 3" w drodze

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gotowi+na+wi%C4%99cej+szczeniaczk%C3%B3w+%22Psi+Patrol+3%22+w+drodze-152226
Gotowi na więcej szczeniaczków? "Psi Patrol 3" w drodze
"Psi Patrol: Wielki film" dopiero wchodzi do kin, a producenci już pracują nad kolejną częścią. Jej premiera zaplanowana jest na 2026 rok.

Fenomen "Psiego patrolu". Trzeci film kinowy w drodze


Zapowiedziana produkcja będzie trzecim filmem kinowym z cyklu "Psi Patrol". Za kamerą, podobnie jak w przypadku "Psiego Patrolu: Wielkiego filmu", stanie Cal Brunker

Kanadyjsko-amerykańska koprodukcja o dzielnych psiakach zadebiutowała w 2013 roku jako serial. Od tego czasu zyskała wśród najmłodszych widzów grono wiernych fanów. W 2021 roku na ekrany kin w Stanach Zjednoczonych i platformę streamingową Paramount+ trafił "Psi Patrol: Film". Choć na rodzimym rynku nie sprzedał się szczególnie dobrze – zarobił 40,1 miliona dolarów, plasując się na 32. miejscu box office'u – w innych krajach zyskał ogromną popularność. W Polsce animacja ta była pierwszym filmem od czasu wybuchu pandemii COVID-19, któremu udało się osiągnąć pułap miliona sprzedanych biletów. 

"Psi Patrol: Wielki film" już wkrótce w kinach. Zobacz zwiastun


"Psi Patrol: Wielki film" na ekrany polskich kin trafi już 13 października. Zobaczcie jego zwiastun:W sequelu filmu w Adventure City wyląduje magiczny meteor, który da szczeniakom z Psiego Patrolu super moce. Dla Skye, najmniejszej członkini zespołu, jej nowe moce są spełnieniem marzeń. Ale sprawy przybiorą gorszy obrót, gdy arcy-rywal piesków, Humdinger, ucieknie z więzienia i połączy siły z szalonym naukowcem, aby ukraść super moce dwóm złoczyńcom. Los Adventure City wisi na włosku, więc dzielny patrol będzie musiał wkroczyć do akcji i powstrzymać super złoczyńców, zanim będzie za późno, a Skye będzie musiała nauczyć się, że nawet najmniejszy szczeniak może zrobić największą różnicę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones