Czy "Lakers: Dynastia zwycięzców" dostanie trzeci sezon? HBO podjęło decyzję

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/HBO+zdecydowa%C5%82o+o+zako%C5%84czeniu+produkcji+serialu+%22Lakers%3A+Dynastia+zwyci%C4%99zc%C3%B3w%22-152112
Czy "Lakers: Dynastia zwycięzców" dostanie trzeci sezon? HBO podjęło decyzję
Jeśli jesteście fanami serialu "Lakers: Dynastia zwycięzców", mamy złą wiadomość: HBO podjęło decyzję o zakończeniu produkcji. Smutna informacja, będąca zaskoczeniem dla fanów, została przekazana krótko po emisji finałowego odcinka drugiego sezonu. 

To koniec "Lakers: Dynastii zwycięzców". Twórcy dziękują fanom


Wydaje się, że sami twórcy "Lakers: Dynastii zwycięzców" są zaskoczeni decyzją HBO. We wpisach w mediach społecznościowych podkreślają jednak, że praca nad serialem dała im mnóstwo satysfakcji. 

Nie jest to zakończenie, o jakim marzyliśmy, ale czujemy wyłącznie wdzięczność i miłość – napisał na X (niegdysiejszym Twitterze) scenarzysta i producent Max Borenstein. Zobacz oryginalny wpis: Z kolei reżyserka Salli Richardson-Whitfield tak pożegnała się z serialem na Instagramie: 

Kiedy dajesz z siebie wszystko, nie masz czego żałować. Mam nadzieję, że podoba się Wam ostatni odcinek "Dynastii zwycięzców". Jestem pewna, że w przyszłości spędzę jeszcze wiele godzin przy projektach telewizyjnych i, miejmy nadzieję, filmowych, ale w tej chwili mogę powiedzieć, że jestem niezwykle dumna z pracy, jaką wykonaliśmy przy tym mistrzowskim programie.

Jej wpis możecie zobaczyć poniżej: 


Jeszcze pod koniec sierpnia Richardson-Whitfield miała nadzieję, że "Lakers: Dynastia zwycięzców" dostanie trzeci sezon. Opowiadała o tym w rozmowie z The Hollywood Reporter. 

Oczywiście widać, w jaki sposób kończy się sezon. Dlatego, choć możemy to robić latami, chcielibyśmy dostać przynajmniej jeszcze jeden sezon, w którym Lakers mogliby wygrać z Celtics.  Nie chcemy zakończyć zwycięstwem Celtics. To okropne – mówiła. To dobrze napisany show z niewiarygodnymi występami. I wcale nie musicie być fanami koszykówki, by się Wam spodobał.

Zobacz zwiastun drugiego sezonu serialu "Lakers: Dynastia zwycięzców"


Serial "Lakers: Dynastia zwycięzców" zadebiutował w 2022 roku. Była to kronika zawodowych sukcesów legendarnej drużyny Los Angeles Lakers. W rolach głównych m.in. Quincy Isaiah, Solomon Hughes, John C. Reilly i Adrien Brody. Zobaczcie zwiastun drugiego i, jak się okazało, ostatniego sezonu:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones