Z "Krzyku VI" do pościgu za porywaczem dzieci

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Hayden+Panettiere+%28%22Krzyk+VI%22%29+gwiazd%C4%85+thrillera+%22Amber+Alert%22-154274
Z "Krzyku VI" do pościgu za porywaczem dzieci
źródło: Getty Images
autor: Dimitrios Kambouris
Hayden Panettiere, którą ostatnio widzieliśmy w slasherze "Krzyk VI", zagrała właśnie w kolejnym filmie. To thriller "Amber Alert".

Porwano dziecko. Co wiemy o "Amber Alert"?Panettiere na ekranie partneruje Tyler James Williams, czyli zdobywca Złotego Globu za rolę w serialu "Misja: podstawówka".

Całość wyreżyserował Kerry Bellessa, który dekadę temu nakręcił już jeden film pod tym samym tytułem. Wtedy i teraz przy pracy nad scenariuszem pomagał mu Joshua Oram.


Bohaterami pełnometrażowej wersji są Jaq (Panettiere) i Shane (Williams). Ona szykuje się właśnie do pierwszego dnia w nowej pracy. On ma ją zawieść na miejsce. W czasie drogi dostają na komórki powiadomienie o tym, że porwano dziecko. Okazuje się, że jadą właśnie za samochodem, który pasuje do opisu ze zgłoszenia. Nie mogąc zignorować sytuacji rozpoczynają pościg i w ten sposób położą na szali swoje własne życie...

Film jest obecnie w postprodukcji. Prawa do jego dystrybucji zakupiło studio Lionsgate.

Zwiastun filmu "Krzyk VI"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones