Hayden Panettiere powróci w kolejnym "Krzyku"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Hayden+Panettiere+powr%C3%B3ci+w+kolejnym+%22Krzyku%22-146428
Hayden Panettiere powróci w kolejnym "Krzyku"
źródło: Getty Images
autor: C Flanigan
To nie koniec powrotów w serii "Krzyk". W zapowiedzianym szóstym filmie zobaczymy nie tylko gwiazdy poprzedniej odsłony, ale i aktorów z wcześniejszych filmów. Swój powrót do roli Kirby Reed ogłosiła właśnie Hayden Panettiere ("Nashville", "Kocham Cię, Beth Cooper").

Przypomnijmy: Panettiere zagrała w "Krzyku 4", ostatniej części serii w reżyserii Wesa Cravena, wcielając się w nastoletnią mieszkankę Woodsboro Kirby Reed. Jak można przypuszczać, rany odniesione w finale filmu z 2011 roku nie okazały się na tyle poważne, aby po latach bohaterka nie była w stanie powrócić i ponownie zmierzyć się z kolejnym mordercą przywdziewającym maskę.


Choć szczegóły fabuły nadchodzącego filmu nie są jeszcze znane, wiemy, że za kamerą produkcji ponownie staną Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett ("Zabawa w pochowanego"), zaś scenariusz napiszą James Vanderbilt i Guy Busick. W swoich rolach pojawią się jeszcze raz Melissa Barrera, Jasmin Savoy Brown, Mason Gooding i Jenna Ortega. Zdjęcia do filmu mają ruszyć już tego lata.

"Krzyk" – udany powrót po latachDwadzieścia pięć lat po serii brutalnych zdarzeń, które wstrząsnęły mieszkańcami Woodsboro, kolejny zabójca nakłada otoczoną złą legendą maskę Ghostface. Mnożą się okrutne ataki na grupę nastolatków. Tajemnice z mrocznej przeszłości miasta zostają wskrzeszone. Neve Campbell (Sidney Prescott), Courteney Cox (Gale Weathers) i David Arquette (szeryf Dewey Riley) jeszcze raz obejmują swe ikoniczne role w "Krzyku". Film zebrał przychód z kin w wysokości 140 milionów dolarów. W Stanach Zjednoczonych, mimo spadku liczby widzów związanego z wariantem omikron, tytuł zaliczył trzecie najlepsze otwarcie serii.

Zwiastun filmu "Krzyk"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones