He-Man i Szkieletor w kinowym widowisku będą braćmi?

That Hashtag Show / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/He-Man+i+Szkieletor+w+kinowym+widowisku+b%C4%99d%C4%85+bra%C4%87mi-128079
That Hashtag Show twierdzi, że zna szczegóły widowiska "Masters of the Universe", do którego scenariusz napisał David S. Goyer, a który wyreżyserują bracia Nee. Jeśli wierzyć doniesieniom, historia znana z komiksu opublikowanego w 1986 roku zostanie mocno zmieniona.

UWAGA, PONIŻEJ ZNAJDZIECIE SPOILERY!


W komiksie ojcem księcia Adama (He-Mana) był Randor. Miał on brata Keldora, który później stał się Szkieletorem. Jednak w "Masters of the Universe" będzie inaczej. Król Randor jest tu wielkim królem-wojownikiem Eternii, dziedzicem Posępnego Czerepu. Ma dwóch synów: Keldora i Adama.

Starszy Keldor jest kwintesencją tego, kim powinien być oddany syn i odpowiedzialny następca tronu. Cieszy się szacunkiem i jest oczkiem w głowie Randora. Adam to z kolei zakała rodziny, nieodpowiedzialny i wciąż wystawiający cierpliwość ojca na próbę.

I wtedy nadchodzi tragedia. Eternia jest na granicy zniszczenia. Randor przedkłada dobro ludu nad ukochanego syna i zdradza Keldora. Tak rozpoczyna się seria zdarzeń, która doprowadzi do jego przemiany w Szkieletora.

Tymczasem niedoceniany Adam rozpocznie walkę o przyszłość Eternii. W tym celu zgromadzi wokół siebie ekipę zdolny ludzi i odważnych wojowników. W jego drużynie znajdą się praktycznie wszystkie najbardziej znane z cyklu postaci, w tym Duncan i Orko.

Szkieletor też nie będzie sam. Po jego stronie staną m.in. Beast-Man i Evil Lyn.