Jacob Elordi ma problemy! Policja w Australii prowadzi śledztwo

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jacob+Elordi%2C+gwiazda+%22Saltburn%22%2C+zaatakowa%C5%82+producenta+radiowego+Policja+bada+spraw%C4%99-153956
Jacob Elordi ma problemy! Policja w Australii prowadzi śledztwo
źródło: Getty Images
autor: Gilbert Flores
Jacob Elordi to wschodząca gwiazda kina. Ostatni rok był dla niego niezwykle udany. Zagrał w pokazywanym w Wenecji filmie "Priscilla" oraz produkcji Amazonu "Saltburn". Jednak teraz aktor ma problemy. I to w rodzinnej Australii.

Producent radiowy oskarża Jacoba Elordiego o napaść. Policja bada sprawęJacob Elordi przebywa obecnie w Sydney, Australii. Pobyt w ojczyźnie niestety nie należy do udanych. A wszystko przez spotkanie z producentem radiowym.

Joshua Fox, który produkuje dla KIIS FM program "The Kyle & Jackie O Show" spotkał się z Elordim w hotelu. W czasie rozmowy Fox miał poprosić Elordiego o odrobinę wody z jego kąpieli. Chciał z tego zrobić prezent dla prowadzącej show Jackie O.


Fox tą prośbą nawiązuje do sceny z filmu "Saltburn", która stała się już internetowym wiralem. W scenie tej bohater grany przez Barry'ego Keoghana pije wodę z kąpieli bohatera, w którego wcielał się Elordi.

Elordi nie był jednak zachwycony prośbą Foxa. Poprosił go o zaprzestanie filmowania i skasowanie nagrania. Kiedy Fox odmówił, aktor miał go zaatakować, przyprzeć do ściany i zacisnąć ręce na jego szyi.

Fox opowiedział o całym zdarzeniu w poniedziałkowej audycji "The Kyle & Jackie O Show".

GettyImages-1731262035.jpg Getty Images © Laurent KOFFEL


Policja z Sydney przyznaje, że otrzymali zgłoszenie o ataku, do którego miało dość w sobotę 3 lutego około 15:30. W suchym komunikacie czytamy, że 32-letni mężczyzna miał rzekomo zostać zaatakowanym przez 26-letniego mężczyzna. Żaden z mężczyzn nie odniósł obrażeń. Policja sprawdza szczegóły incydentu.

Jacob Elordi zdobył dwie nominacje do tegorocznych nagród BAFTA (dla Wschodzącej Gwiazdy i za drugoplanową rolę w filmie "Saltburn"). Czy sprawa z Australii pogrzebie jego szanse na statuetki?

Zwiastun filmu "Saltburn"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones