Jaka będzie fabuła kolejnego filmu o przygodach drużyny X-Men?

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jaka+b%C4%99dzie+fabu%C5%82a+kolejnego+filmu+o+przygodach+dru%C5%BCyny+X-Men-121584
Jak donosi portal My Entertainment World, w czerwcu tego roku w Montrealu mają rozpocząć się zdjęcia do filmu "X-Men: Supernova". MEW twierdzi również, iż udało mu się dotrzeć do opisu fabuły widowiska.


Oto on:

Zostali zebrani przez profesora Charlesa Xaviera, by chronić świat, który się ich boi i nienawidzi. Razem stoczyli mnóstwo bitew, wzięli udział w międzygalaktycznych przygodach i zmagali się z wrogami o nieskończonej mocy. Nic nie przygotowało ich jednak na to, z czym teraz mają się zmierzyć. Ich towarzyszka Jean Grey posiadła siłę, która ją przerosła i zdeprawowała. X-Men muszą zdecydować, czy życie kobiety, którą uwielbiają, jest warte tyle co istnienie całego wszechświata.  


Powyższe streszczenie wskazuje na to, że inspiracją scenarzystów jest historia znana jako  "The Dark Phoenix Saga". Co ciekawe, została już ona raz zekranizowana w superprodukcji "X-Men: Ostatni Bastion". 

Na razie nie wiadomo, kto stanie za, a kto przed kamerą w "X-Men: Supernova".

Poprzedni film o przygodach tytułowej drużyny "X-Men: Apocalypse", choć nie spotkał się z najcieplejszym przyjęciem, zarobił na całym świecie 543 miliony dolarów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones