Olivia Munn źle wspomina pracę z reżyserem "X-Men"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Olivia+Munn+%C5%BAle+wspomina+prac%C4%99+z+re%C5%BCyserem+%22X-Men%22-137509
Olivia Munn źle wspomina pracę z reżyserem "X-Men"
źródło: Materiały prasowe
Olivia Munn udzieliła wywiadu, w którym wróciła pamięcią na plan widowiska "X-Men: Apocalypse". Aktorka wcieliła się tam w rolę Psylocke. Za kamerą stał wówczas Bryan Singer - i Munn nie ma dobrych wspomnień ze współpracy z nim.
 
Kilka miesięcy przed początkiem zdjęć do filmu Singer został oskarżony o seksualne molestowanie nieletnich chłopców. Zarzuty zostały potem oddalone, ale w mediach zaczęto mówić o hedonistycznym stylu życia reżysera i jego braku etosu pracy. Ten wizerunek Singera potwierdziło tylko jego zwolnienie z planu "Bohemian Rhapsody", rzekomo za niepojawianie się na planie i konflikt z Ramim Malekiem.

Munn zdradziła, że Singer w którymś momencie opuścił plan "Apocalypse" w Montrealu, by na 10 dni polecieć do Los Angeles ze względu na "problem z tarczycą". Ekipa musiała poradzić sobie bez reżysera.

Nigdy nie kręciłam w ten sposób tak dużego filmu. Nie wiedziałam, co jest dobre, a co złe, ale wiedziałam, że to dziwne, że Bryan Singer może ot, tak zniknać ze względu na problem z tarczycą, powiedziała aktorka.

Zamiast udać się do lekarza w Montrealu powiedział, że musi lecieć do Los Angeles. Jeśli się nie mylę, nie było go około 10 dni. I powiedział: "kontynuujcie, kręćcie dalej". Pamiętam, jak kręciliśmy którąś z dużych scen. Jesteśmy na planie, wracamy z lunchu i jeden z asystentów Bryana pokazuje nam telefon z SMS-em od niego. Napisał do aktorów: "hej, jestem chwilowo zajęty, ale zacznijcie kręcić beze mnie", dodała Munn.

Nie wydawało mi się to normalne, ale nie byłam świadoma, że inni myśleli tak samo. A ci "inni" byli byli osobami na wysokich stanowiskach, które podejmują decyzje o zatrudnianiu takich reżyserów. To nie było w porządku. A potem pozwolili mu pracować dalej. Studio Fox dało mu "Bohemian Rhapsody" i wszyscy wiemy, jak to się skończyło, podsumowała.  

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones