Joanna Kulig na pierwszych zdjęciach z serialu Damiena Chazelle'a

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Joanna+Kulig+na+pierwszych+zdj%C4%99ciach+z+serialu+Damiena+Chazelle%27a-135617
Joanna Kulig na pierwszych zdjęciach z serialu Damiena Chazelle'a
Netflix udostępnił zdjęcia z serialu oryginalnego "The Eddy". To pierwszy serialowy projekt nagrodzonego Oscarem za reżyserię Damiena Chazellea, którego produkcja zakończyła się niedawno w Paryżu.
    
Na zdjęciach widać pochłoniętego pracą reżysera Chazelle'a, a także odtwórców głównych ról – Andre Hollanda  wcielającego się w postać ELLIOTA UDO, Amandlę Stenberg grającą JULIE, Joannę Kulig w roli MAI, Tahara Rahima wcielającego się w FARIDA i Leilę Bekhti jako AMIRĘ. Obecni są również członkowie zespołu The Eddy – na pianinie RANDY (Randy Kerber), KATARINA na bębnach (Lada Obradovic), JUDE na basie (Damian Nueva Cortes), JOWEE na saksofonie (Jowee Omicil) i na trąbce LUDO (Ludovic Louis).

"The Eddy" to serial muzyczny, którego akcja rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu, a fabuła rozwija się wokół klubu, jego właścicieli, grającej w nim kapeli i chaotycznego miasta, które ich wszystkich otacza.
     
Ośmioodcinkowy serial nagrywany we Francji to dzieło Endeavor Content. Dostępny będzie na całym świecie wyłącznie dla użytkowników Netflix. 
     
Reżyserami serialu są: dwukrotnie nagrodzony Oscarem Damien Chazelle, zwyciężczyni Złotej Kamery w Cannes Houda Benyamina, Laila Marrakchi, zwycięzca Emmy Alan Poul. Wśród twórców znajdują się również zdobywca nagrody BAFTA, scenarzysta Jack Thorne oraz sześciokrotny laureat Grammy Glen Ballard, który jest autorem wszystkich utworów wykonywanych przez serialowy zespół.
 
 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones