John C. Reilly ponownie Ralphem Demolką

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/John+C.+Reilly+ponownie+Ralphem+Demolk%C4%85-112410
John C. Reilly powróci do roli Ralpha Demolki w sequelu przygód "nawróconego" bohatera gry wideo. Na stanowisku reżysera pozostanie odpowiedzialny za "jedynkę" Rich Moore. Nie wiadomo na razie, czy w obsadzie pojawią się inne gwiazdy oryginału, Sarah Silverman, Jack McBrayer i Jane Lynch


Pierwszy film zarobił na świecie ponad 470 milionów dolarów, a więc kontynuacja była kwestią czasu. Zobaczymy w niej nowe światy wirtualnej rozrywki, a całość ma się skupiać na grach online oraz sztandarowych, konsolowych produkcjach. 

Producenci znów nawiązali współpracę z Nintendo, dzięki czemu na ekranie pojawią się najpopularniejsze postaci tej marki, takie jak Mario, Luigi, Link czy księżniczka Zelda. Moore chciałby również, aby w filmie pojawili się bohaterowie cyklu "TRON", który oczywiście należy do Disneya. 

Akcja "Ralpha Demolki" rozgrywa się wewnątrz 8-bitowej gry. Tytułowa postać jest bohaterem gry, w której musi niszczyć komputerowe miasto, podczas gdy niejaki Fix-It Felix zajmuje się jego naprawą. Jednak Ralph wcale nie ma  ochoty na destrukcję wirtualnego świata, marzy mu się inne życie..