John Carter na DVD w atrakcyjnej cenie

Informacja nadesłana: CDP Sp. z o.o. /
https://www.filmweb.pl/news/John+Carter+na+DVD+w+atrakcyjnej+cenie-87423
"John Carter" – jedna z najdroższych produkcji tego roku od dziś dostępna jest na DVD w wyjątkowej cenie 19,99 zł. Film na DVD dostępny będzie od 23 lipca do 6 sierpnia wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

"John Carter" to najnowsze dzieło dwukrotnego laureata Oscara Andrew Stantona ("Wall-E", "Gdzie jest Nemo?"). Zrealizowany z niezwykłym rozmachem film, z rekordowym budżetem 250 mln dolarów, jest ekranizacją powieści Edgara Rice'a Burroughsa, autora serii książek o Tarzanie. John Carter, jako ikona bohaterstwa, inspirował rysowników, twórców powieści, komiksów, programów telewizyjnych, aż wreszcie trafił na duży ekran. Dzięki połączeniu najnowszych komputerowych technologii oraz tradycyjnego warsztatu sztuki filmowej udało się osiągnąć zapierające dech w piersiach efekty wizualne i dźwiękowe.

John Carter (Taylor Kitsch), młody weteran wojny secesyjnej, trafia w niejasnych okolicznościach na obcą planetę Barsoom. Tam przeżyje pasjonującą przygodę, pełną romantycznych momentów i politycznych intryg. W świecie na skraju zagłady Carter odzyskuje wiarę w siebie i rozpoczyna walkę, od której zależy los Barsoom i jej mieszkańców. Jednak aby im pomóc, musi najpierw zrozumieć ich naturę. Czy podoła wielkiemu zadaniu?

"John Carter" zachwyca nie tylko spektakularnymi efektami specjalnymi, lecz także gwiazdorską obsadą: w tytułowej roli wystąpił Taylor Kitsch ("X-Men Geneza. Wolverine"), wojowniczą księżniczkę Dejah Thoris zagrała Lynn Collins ("Dom nad jeziorem", "X-Men Geneza. Wolverine"), a w pozostałych rolach zobaczymy m.in. Willema Dafoe ("Dzikość serca", "Missisipi w ogniu", "Pluton").

"John Carter" na DVD dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka w atrakcyjnej cenie 19,99 zł. Wydania na Blu-ray (99,99 zł) oraz Blu-ray 3D (129,99 zł) będą dostępne od 17 sierpnia we wszystkich sieciach handlowych.