Josh Duhamel jednym z pierwszych amerykańskich herosów?

Omega Underground / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Josh+Duhamel+jednym+z+pierwszych+ameryka%C5%84skich+heros%C3%B3w-131605
W sieci pojawiła się nowa, na razie niepotwierdzona plotka, że Josh Duhamel ("Unsolved") zagra jedną z głównych ról w serialu "Jupiter's Legacy". W obsadzie może też się pojawić Elena Kampouris ("American Odyssey").


Serial jest ekranizacją komiksu Marka Millara, którą przygotowuje dla platformy Netflix Steven DeKnight. Duhamel miałby zagrać jednego z braci Sampson należących do pierwszego pokolenia herosów, którzy otrzymali swoje moce w latach 30. ubiegłego wieku. Znani są jako The Utopian (Duhamel) i Brainwave. Są współzałożycielami pierwszej drużyny superbohaterów – Union of Justice. Akcja rozgrywać się będzie w znacznej części współcześnie, kiedy to są powszechnie szanowanymi strażnikami Ziemi. Jednak ich dzieci, również obdarzone mocami, mają problem, by wydobyć się z cienia sławnych rodziców.

Wcześniej mówiło się, że braci Samson zagrają Pablo Schreiber i Eric Bana. Portal Omega Underground twierdzi jednak, że obaj odrzucili oferty zagrania w serialu.

Z kolei Kampouris miałaby się pojawić w "Jupiter's Legacy" jako Chloe Sampson, córka Utopiana. Moce odziedziczyła po obojgu rodzicach, ale nie jest zainteresowana przywdziewaniem kostiumu i walką ze złem. Woli się bawić i imprezować.

"Jupiter's Legacy" jest jednym z kilku projektów rozwijanych przez Netflix na bazie komiksów Marka Millara.
Udostępnij: