Już w sobotę zobacz "Fortepian" w ramach Kinoterapii

  • Informacja nadesłana przez organizatora
  • Festiwale i nagrody
7019588.3.jpg
W sobotę, 22 maja, od godz. 11:00, w warszawskim KINO.LAB (CSW Zamek Ujazdowski) odbędzie się projekcja  filmu "Fortepian" Jane Campion, po niej rozmowa z odziałem wybitnego psychologa, prof. Bogdana Wojciszki oraz Dawida Rzepeckiego - popularyzatora tantry. Dyskusja po filmie koncentrować się będzie wokół roli intymności i namiętności w relacjach miłosnych. Po dyskusji, dla chętnych - warsztat kinoterapeutyczny pt. "Głos namiętności".

To kolejna projekcja w ramach cyklu "Związki", podczas którego film staje się okazją do refleksji nad własnym doświadczeniem w tej kwestii. Organizatorki projektu Kinoterapia. Spotkania między kadrami, w ramach którego organizowane są pokazy w Zamku Ujazdowskim, chcą wykazywać subtelny wpływ kina na to w jaki sposób kochamy, tworzymy związki z innymi ludźmi i w nich dojrzewamy. Zwracają uwagę na to, jak kino opowiada o miłosnych relacjach oraz jaki obraz kobiety i mężczyzny buduje w świadomości odbiorców.

Jeszcze do wakacji odbędą się trzy spotkania ("Fortepian"; "Świetlik"; "Gwiezdny pył"), po wakacjach - kolejnych sześć spotkań cyklu Związki.Więcej informacji najdziecie a tronie http://www.kinoterapia.pl/

Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są w kasie CSW Zamek Ujazdowski (ul. Jazdów 2). Udział w seansie i dyskusji to koszt 10 zł a za pakiet z warsztatem kinoterapeutycznym zapłacimy 60 zł. Projekt realizowany jest przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz British Council. Partnerami organizacyjnymi wydarzenia są: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Fundacja Komunikacji Społecznej, KINO.LAB, TVP Kultura, Filmweb oraz portal kampaniespoleczne.pl"
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię