KONKURS: "Turysta" kusi koszem pełnym nagród

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/KONKURS%3A+%22Turysta%22+kusi+koszem+pe%C5%82nym+nagr%C3%B3d-109663
Wspólnie z firmą Against Gravity zapraszamy Was do udziału w KONKURSIE związanym z filmem "Turysta", który od 6 lutego gości na ekranach polskich kin. Produkcja ta została doceniona przez krytyków na całym świecie, czego dowodem jest szereg nagród i nominacji, w tym nominacja do Złotego Globu w kategorii najlepszy film zagraniczny. Aby zawalczyć o nagrody, kliknij TUTAJ.

Aby wziąć udział w konkursie, musicie wykonać dwa zadania. Pierwsze z nich jest bardzo proste. Spośród przedstawionych poniżej plakatów musicie wskazać ten, który uważacie za najlepszy. Plakat, który otrzyma najwięcej głosów, zostanie wykorzystany jako okładka przyszłego wydania DVD filmu.


Kliknij, aby powiększyć

Drugie zadanie polega na napisaniu krótkiej (maksymalnie 300 znaków) opinii na temat "Turysty" i opublikowaniu jej w komentarzu na stronie filmu. Następnie w formularzu na dole strony konkursowej musicie wkleić odnośnik do swojej wypowiedzi. Autor najciekawszego komentarza otrzyma nagrodę. Pamiętajcie, że o szansie na wygraną decyduje jakość uzasadnienia, a nie ocena filmu.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć "Turysty", być może zachęci Was do tego nagroda konkursowa. Jest nią widoczny na powyższym zdjęciu kosz, w którym znajdziecie filmy DVD dystrybuowane przez Against Gravity, butelkę wina oraz całą masę szwedzkich słodyczy. Serdecznie zapraszamy do zabawy!