Katarzyna Figura o trudach aktorstwa, psychofanach i Davidzie Lynchu

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Katarzyna+Figura+o+trudach+aktorstwa%2C+psychofanach+i+Davidzie+Lynchu-143362
Katarzyna Figura o trudach aktorstwa, psychofanach i Davidzie Lynchu
źródło: Getty Images
autor: Stephane Cardinale - Corbis
Czy rozterki artysty może zrozumieć w pełni tylko drugi artysta? Jak oglądać dzieła Davida Lyncha - próbować je zrozumieć czy raczej poczuć? Dlaczego "Premiera" Johna Cassavetesa to być może najlepszy film o aktorach, jaki kiedykolwiek powstał? Odpowiedzi szukajcie w rozmowie Łukasza Muszyńskiego z Katarzyną Figurą.

Legenda polskiego kina odwiedziła podcast "Mój Ulubiony Film" z okazji rozpoczynającego się 3 sierpnia w Gdańsku Octopus Film Festival. Jednym z bardziej obleganych wydarzeń imprezy będzie pokaz "Nagiego instynktu" z dialogami czytanymi przez gwiazdę "Pociągu do Hollywood".

Podcast możecie obejrzeć:Bądź odsłuchać:Hasło przewodnie podcastu brzmi: powiedz mi, jaki jest twój ulubiony film, a dowiem się kim jesteś. Muszyński dyskutuje z zaproszonymi gośćmi o obiektach ich największego kinomaniackiego uczucia. Konwersacja o kinie staje się punktem wyjścia do rozmowy o życiu. Albowiem sztuka i życie lubią się ze sobą przeplatać.    

Podcastu "Mój Ulubiony Film" możecie słuchać również na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, TuneIn, Pocket Casts i Radio Public.

Bohaterem kolejnego odcinka podcastu będzie raper Słoń.