Twórcy "365 dni" nakręcili komedię o polskim show-biznesie

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rcy+%22365+dni%22+zrobili+film+o+show-biznesie.+W+obsadzie+m.in.+Tomasz+Karolak-139150
Twórcy "365 dni" nakręcili komedię o polskim show-biznesie
źródło: Getty Images
autor: Gallo Images
Zakończyły się zdjęcia do nowego filmu twórców "365 dni". Komedia "The End" ma być opowieścią o ciemnej stronie polskiego show-biznesu. W obsadzie znaleźli się m.in. Aleksandra Popławska i Tomasz Karolak.

Jak donosi serwis Pudelek, film pokaże skandale i krętactwa, hipokryzję, kłamstwa, seks, konflikty celebrytów i ich walkę o sukces - po trupach do celu (...) Sami twórcy mówią, że wiele gwiazd i celebrytów zobaczy samych siebie na ekranie i to niekoniecznie w świetle, w jakim błyszczą na ściankach i w jakim sami chcieliby się pokazać. Historie ukazane na ekranie są podobno oparte na prawdziwych wydarzeniach.

Za kamerą stanął Tomasz Mandes. Na ekranie pojawią się także: Paulina Gałązka, Agnieszka Wielgosz, Jarosław Boberek, Przemysław Sadowski, Piotr Witkowski, Katarzyna Figura, Joanna Kurowska, Janusz Chabior, Mirosław Zbrojewicz, Magdalena Lamparska, Robert Wabich oraz debiutująca na ekranie Sandra Kubicka.

Przypomnijmy: kilka miesięcy temu "365 dni" stało się niespodziewanie jednym z najpopularniejszych tytułów na platformie Netflix . Obraz okazał się międzynarodowym fenomenem internetowym, ale spotkał się też z ostrą krytyką. Zarzucano mu m.in. gloryfikację kultury gwałtu oraz bagatelizowanie  handlu ludźmi i porwań. Głos w tej sprawie zabrała nawet piosenkarka Duffy, która sama padła ofiarą porwania oraz gwałtu. W liście napisanym do szefa Netfliksa apelowała o usunięcie"365 dni" z biblioteki serwisu.
Udostępnij: