SkyShowtime przedstawia premiery na maj 2024. Sprawdź nowości platformy

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/SkyShowtime+przedstawia+premiery+na+maj+2024.+Sprawd%C5%BA+nowo%C5%9Bci+platformy-154951
SkyShowtime przedstawia premiery na maj 2024. Sprawdź nowości platformy
źródło: materialy promocyjne
Już w maju z drugim sezonem serialu powróci jedna z ulubionych rodzin Ameryki! W kolejnej odsłonie "Rodziny Stallone" poszczególni członkowie rodziny Stallone'ów doświadczą uroków życia z dala od najbliższych. Wkrótce jednak znów połączą siły w drodze do Włoch, gdzie zasmakują prawdziwego la dolce vita i będą wspólnie odkrywać swoje korzenie. W nowych odcinkach "Niedaleko pada jabłko" poznamy kolejne mroczne sekrety rodziny Delayanów, a w serialu "Dżentelmen w Moskwie" będziemy towarzyszyć dalszej barwnej przemianie rosyjskiego artystokraty (Ewan McGregor) w pokoju jednego z moskiewskich hoteli. Oglądaj to co dobre, tylko w SkyShowtime! 


Maj w SkyShowtime: nowe seriale


W tym sezonie jedna z najsłynniejszych rodzin Los Angeles po 40 latach na dobre opuszcza Hollywood i przeprowadza się na wschód. Córki Sophia i Sistine realizują swoje marzenia w Nowym Jorku, a Scarlet idzie na studia i cieszy się nowym związkiem w Miami. Sly i Jen postanawiają więc, że dobrym miejscem na rozpoczęcie nowego rozdziału w ich życiu będzie Palm Beach. Pomimo odległości dzielących członków rodziny, więzy łączące Stallone’ów pozostają silne. Kulminacją sezonu jest przełomowa podróż do Włoch, podczas której bohaterowie zagłębiają się w historię swoich korzeni, stając się sobie jeszcze bliżsi i tworząc wspaniałe wspomnienia.

Wszystkie odcinki będą dostępne wyłącznie w SkyShowtime od 16 maja.


Maj w SkyShowtime: kontynuacje seriali


Gdy dwoje ubogich nieznajomych, Janet (Daisy Haggard) i Samuel (Paterson Joseph), przypadkiem znajduje mnóstwo kokainy na zniszczonej łodzi, oboje nie mogą uwierzyć w swoje szczęście. Postanawiają sprzedać towar i podzielić się zyskiem, ale na ich trop szybko wpada policja, zamaskowani zabójcy i elegancki gangster znany pod pseudonimem "Krawiec" (Tcheky Karyo).

Nowe odcinki co tydzień wyłącznie w SkyShowtime, a premiera finałowego odcinka w serwisie 3 maja.

Scenariusz serialu został oparty na bestsellerze "New York Timesa" opublikowanym w Polsce pod tytułem "Niedaleko pada jabłko" autorstwa Liane Moriarty. Jest to historia o pozornie idealnej rodzinie Delaneyów. Byli trenerzy Stan (Sam Neill) i Joy (Annette Bening) właśnie sprzedali swoją renomowaną szkołę tenisa i są gotowi wejść w złotą jesień życia. Z radością czekają na to, żeby spędzać więcej czasu z czwórką swoich dorosłych już dzieci (Alison Brie, Jake Lacy, Conor Merrigan-Turner, Essie Randles). Wszystko zmienia się, gdy do drzwi puka ranna, młoda kobieta wnosząca w ich codzienność adrenalinę, za którą tak tęsknili. Gdy pewnego dnia Joy niespodziewanie znika, jej dzieci muszą przyjrzeć się tzw. idealnemu małżeństwu swoich rodziców – tym razem w obliczu wychodzących na jaw mrocznych rodzinnych sekretów.

Nowe odcinki co tydzień wyłącznie w SkyShowtime, a premiera finałowego odcinka w serwisie 4 czerwca.

W serialu "Dżentelmen w Moskwie" Ewan McGregor wciela się w hrabiego Aleksandra Rostowa, który po rewolucji bolszewickiej odkrywa, że z powodu swojego pochodzenia klasowego i przeszłości znalazł się po niewłaściwej stronie historii. Radziecki sąd daruje mu życie, ale zsyła go do maleńkiego pokoju na strychu wytwornego hotelu Metropol. Jeśli hrabia stamtąd wyjdzie, czeka go egzekucja. Za murami hotelu mijają burzliwe lata i dekady historii Rosji. W swym więzieniu Rostow nie może ich obserwować, za to otwiera się przed nim znacznie ciekawszy świat odkryć duchowych. Budując nowe życie w hotelowym odosobnieniu, poznaje prawdziwą wartość przyjaźni, rodziny i miłości.

Nowe odcinki co tydzień wyłącznie w SkyShowtime, a odcinek finałowy będzie miał premierę 23 maja.

W piątym i finałowym sezonie serialu "Star Trek: Discovery" kapitan Burnham i załoga U.S.S. Discovery odkrywają tajemnicę, od której zacznie się ich kolejna spektakularna podróż przez galaktykę. Tym razem będą szukać starożytnej mocy, której istnienie przez wieki było ukrywane. W tych poszukiwaniach mają jednak groźnych, wrogich rywali, desperacko pragnących tej samej mocy i gotowych zrobić wszystko, żeby ją zdobyć.

Nowe odcinki co tydzień w SkyShowtime, a premiera finałowego odcinka w serwisie 7 czerwca.


Maj w SkyShowtime: filmy


Reżyser David Gordon Green (trylogia "Halloween") powraca do przerażającej historii, która pobiła finansowe rekordy, zdobyła dwa Oscary i wyznaczyła nowy kierunek twórcom horrorów. Główne role w sequelu pierwszego filmu grają Leslie Odom Jr. oraz gwiazda oryginału, Ellen Burstyn, ponownie wcielająca się w Chris MacNeil. Kiedy dwunastolatka zostaje opętana przez tajemniczego demona, jej ojciec zaczyna desperacko szukać pomocy. W ten sposób udaje mu się znaleźć osobę, której córkę w latach 70. spotkał podobny los.

Dostępny wyłącznie w SkyShowtime od 4 maja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones