Kiedy nadjedzie "Baby Driver 2"?

Cinema Blend / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kiedy+nadjedzie+%22Baby+Driver+2%22-126075
Wygląda na to, że doczekamy się sequela kryminalnej komedii Edgara Wrighta "Baby Driver". Już po premierze filmu reżyser nie wykluczał kontynuacji. W jednym z ostatnich wywiadów powiedział natomiast, że bardzo wczesne prace pre-produkcyjne już trwają. 


"W chwili, gdy rozmawiamy, umowa jest spisywana. Nie wiem, jaką rolę przyjdzie mi odegrać w całym przedsięwzięciu, ale myślę, że przynajmniej napiszę drugą część. Mam teraz mnóstwo pomysłów, nie jestem pewien, czy to będzie mój kolejny projekt, czy dopiero następny. Jedno jest pewne - chcę szybko wrócić za kamerę, nie mogę sobie pozwolić na kolejną czteroletnią przerwę, to muszą być maksimum dwa lata" - zapowiedział Wright

Przypomnijmy, że "Baby Driver" okazał się sporym sukcesem kasowym - przy 34-milionowym budżecie zarobił na całym świecie ponad 226 milionów dolarów. Nic więc dziwnego, że planowany jest sequel. Niepokoi jedynie fakt, że być może ktoś inny stanie za kamerą i - co również wynika ze słów twórcy - możemy sobie trochę na kontynuację poczekać. 

Podobał Wam się "Baby Driver"? Czy sequel to w przypadku tego filmu dobry pomysł?