Kino w trasie po wakacjach – Plan na kino w Twoim mieście

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Kino+w+trasie+po+wakacjach+%E2%80%93+Plan+na+kino+w+Twoim+mie%C5%9Bcie-139529
Kino w trasie po wakacjach – Plan na kino w Twoim mieście
źródło: Materiał nadesłany
"Cześć, tu kino! Tęskniliście? Ja bardzo! Planuję ponownie odwiedzać miejscowości, w których na co dzień mnie nie ma" – tak powiedziałoby kino, gdyby mogło mówić. Na szczęście znów przemawia obrazem z dużego ekranu. Kolejny raz Provident i AXA zapraszają bowiem mieszkańców miast, w których nie ma kina, na największe premiery filmowe w ramach akcji Plan na kino.

#ChodźDoKinaNajwiększe kino objazdowe w Polsce jest w trasie od 11 września, co zbiega się w czasie z pierwszą w historii wspólną akcją wszystkich polskich kin pod hasłem "Kino to emocje". To wyjątkowa kampania społeczna, która w pełnych emocji spotach z udziałem Joanny KuligMarcina Dorocińskiego podkreśla bardzo ważną rolę kina w naszym życiu. Dzięki Provident i AXA widzowie z miejscowości, w których kina nie ma, będą mogli przeżywać filmowe emocje na dużym ekranie podobnie jak mieszkańcy dużych aglomeracji.

Plan na kino w Twoim mieściePlan październikowej trasy kinowej obejmuje 20 miejscowości i ponad 100 seansów. Najnowsze hity kinowe będą wyświetlane m.in. w Brodnicy, Wolsztynie, Przasnyszu, Lidzbarku, Kłodawie, Bartoszycach i wielu innych miejscowościach. Trasa kina objazdowego Provident i AXA jest już dostępna na stronie: www.plannakino.pl/trasa_kina.


Największe hity na dużym ekranieW repertuarze nie zabraknie aktualnego numer 1 w polskim box officeie, czyli "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Debiutujący w filmie fabularnym reżyser Jan Holoubek opowiada o życiu Tomasza Komendy – młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za brutalne przestępstwo. Twórcy tego przejmującego i wzruszającego filmu podejmują próbę znalezienia odpowiedzi na do dziś nurtujące wszystkich pytania. Jak to mogło się wydarzyć? Dlaczego niewinny człowiek musiał aż 18 lat czekać w celi na sprawiedliwość? Najmłodszych widzów z pewnością zachwycą "Trolle 2", czyli kontynuacja mega hitu z 2016 roku (ponad 340 milionów dolarów wpływów na świecie). Tym razem Poppy i Mruk odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi delikatnie mówiąc jakoś im nie po drodze. W obliczu niebezpiecznego zagrożenia postanawiają jednak pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi. W filmie ponownie czeka na nas feria barw i niesamowicie pozytywna muzyka. "Jak zostać gwiazdą" to trzeci, i również bardzo muzyczny, film na afiszu październikowych wizyt Planu na kino. Maciej Zakościelny, Julia Kamińska i Urszula Dudziak jako bezwzględni jurorzy muzycznego talent show! Film "Jak zostać gwiazdą" pokazuje kulisy programu, w którym sława równie mocno zależy od głosu i kunsztu muzycznego, co rozpętanych skandali i zakulisowych intryg. Po raz pierwszy w głównej roli wystąpi uzdolniona wokalistka młodego pokolenia – Katarzyna Sawczuk, w ścieżce dźwiękowej usłyszymy zaś największe przeboje ostatnich lat.

Komfortowo i bezpieczniePlan na kino Provident i AXA to nowoczesna formuła kin objazdowych i kontynuacja 125-letniej tradycji oglądania filmów. Do końca 2020 roku organizatorzy przedsięwzięcia stawiają na premierowy repertuar oraz komfort i bezpieczeństwo widzów, wdrażając rządowe wytyczne, dotyczące nowych zasad sanitarnych związanych z pandemią Covid-19. Aby wejść do odwiedzanego przez kino Ośrodka Kultury, widzowie będą musieli poddać się dobrowolnemu pomiarowi temperatury i zdezynfekować dłonie. Przerwy między seansami uwzględniają dezynfekcję sali kinowej i foyer. Fani kina będą więc mogli oglądać najnowsze produkcje nie tylko komfortowo, ale przede wszystkim bezpiecznie. Więcej szczegółów na www.plannakino.pl/bezpieczenstwo

Plan na kino przedstawiają: Provident i AXAPlan na kino to wspólny projekt firmy Outdoor Cinema oraz marek Provident i AXA, przygotowany z myślą o mieszkańcach miejscowości, w których nie ma kin. To największe w Polsce kino objazdowe, które odpowiada na prawdziwą potrzebę społeczną, oferując dostęp do kina oraz premierowego repertuaru filmowego. Projekt został uznany za najlepiej zaprojektowaną usługę roku w konkursie Dobry Wzór 2013 oraz otrzymał wyróżnienie Laur Eksperta w 2015 roku.
Udostępnij: